Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Пухлина розміром з футбольний м'яч - лікарі рятують бездомного
<p>17 випуск Я Соромлюсь свого тіла-5 присвячений непростим пацієнтам, яких лікарі вже ведуть не один рік - це Слава Грицаєнко, Світлана Дроздова, Ірина Квасюк.</p><p>Але також на проект прийдуть і нові пацієнти з їхніми шокуючими історіями.</p><p>Так, волонтери зі Львова звернулися в програму, щоб допомогти одному безхатченку. У нього на обличчі утворилася величезна пухлина розміром з м'яч. Лікарі проекту Я Соромлюсь свого тіла 5 сезону обстежили його, щоб з'ясувати, як позбавити його від недуги. Чи вдасться допомогти в біді тому, хто найбільше боїться лікуватися?</p><p>Крім того, в цьому випуску лікарі поставлять на ноги ще одного пацієнта з дуже трагічною історією. Ще підлітком Ігор Бондарчук потрапив під колеса поїзда і втратив частину обох стоп. Він навчився справлятися з такою вадою, але кожен крок завдає йому нестерпний біль.</p><p>Чи змогли допомогти пацієнтам лікарі - дізнайтесь у програмі Я Соромля свого тела 5 випуск 17.</p>

Пухлина розміром з футбольний м'яч - лікарі рятують бездомного

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Пухлина розміром з футбольний м'яч - лікарі рятують бездомного

17 випуск Я Соромлюсь свого тіла-5 присвячений непростим пацієнтам, яких лікарі вже ведуть не один рік - це Слава Грицаєнко, Світлана Дроздова, Ірина Квасюк.

Але також на проект прийдуть і нові пацієнти з їхніми шокуючими історіями.

Так, волонтери зі Львова звернулися в програму, щоб допомогти одному безхатченку. У нього на обличчі утворилася величезна пухлина розміром з м'яч. Лікарі проекту Я Соромлюсь свого тіла 5 сезону обстежили його, щоб з'ясувати, як позбавити його від недуги. Чи вдасться допомогти в біді тому, хто найбільше боїться лікуватися?

Крім того, в цьому випуску лікарі поставлять на ноги ще одного пацієнта з дуже трагічною історією. Ще підлітком Ігор Бондарчук потрапив під колеса поїзда і втратив частину обох стоп. Він навчився справлятися з такою вадою, але кожен крок завдає йому нестерпний біль.

Чи змогли допомогти пацієнтам лікарі - дізнайтесь у програмі Я Соромля свого тела 5 випуск 17.