Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пацієнти програми діляться своїми досягненнями після лікування
<p>У 18 випуску Я соромлюсь свого тіла-5 продовження історій надскладних пацієнтів, чиїми долями проект займається вже кілька років.</p><p>Ярославі Осипенко зробили унікальну і єдину проведену в Україні операцію з установки штучного щелепи. Дівчина змінилася до невпізнання, і це варто побачити. Ще один пацієнт - Іван Павлюк, нарешті показав, як освоює біонічну руку, розроблену і виготовлену спеціально для нього українськими фахівцями.</p><p>А також нові пацієнти! Вперше допомоги у лікарів проекту Я Соромля свого тела-5 попросила жінка не з України. Що привело до клініки дальню гостю і чому, щоб звернутися до лікарів, їй довелося приховати своє обличчя.</p><p>Дивіться подробиці онлайн в 18 випуску шоу Я соромлюсь свого тіла-5.</p>

Пацієнти програми діляться своїми досягненнями після лікування

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Пацієнти програми діляться своїми досягненнями після лікування

У 18 випуску Я соромлюсь свого тіла-5 продовження історій надскладних пацієнтів, чиїми долями проект займається вже кілька років.

Ярославі Осипенко зробили унікальну і єдину проведену в Україні операцію з установки штучного щелепи. Дівчина змінилася до невпізнання, і це варто побачити. Ще один пацієнт - Іван Павлюк, нарешті показав, як освоює біонічну руку, розроблену і виготовлену спеціально для нього українськими фахівцями.

А також нові пацієнти! Вперше допомоги у лікарів проекту Я Соромля свого тела-5 попросила жінка не з України. Що привело до клініки дальню гостю і чому, щоб звернутися до лікарів, їй довелося приховати своє обличчя.

Дивіться подробиці онлайн в 18 випуску шоу Я соромлюсь свого тіла-5.