Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чому храп здатний вбити?
<p>У проекті Я соромлюсь свого тіла у 3 випуску продовжують прийом тих, хто потребує допомоги лікарів. На вас чекають нові діагнози, які здатні збити з ніг.</p><p>Ольгу Руду на прийом до Людмили Шупенюк привело незрозуміле новоутворення на шиї. Зовні воно схоже на кадик. Дівчина боїться, оскільки вона вже пережила рак і у неї є маленька дитина.</p><p>А до Валерія Ославського прийшла сімейна пара. Жінка поскаржилася на нестерпний храп чоловіка. Як виявилося, причина цієї недуги дуже незвичайна, а спосіб її вирішення по-справжньому здивує!</p><p>А також дивіться фінал тривалого лікування неймовірно складних випадків онлайн в програмі Я соромлюсь свого тіла.</p>

Чому храп здатний вбити?

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Чому храп здатний вбити?

У проекті Я соромлюсь свого тіла у 3 випуску продовжують прийом тих, хто потребує допомоги лікарів. На вас чекають нові діагнози, які здатні збити з ніг.

Ольгу Руду на прийом до Людмили Шупенюк привело незрозуміле новоутворення на шиї. Зовні воно схоже на кадик. Дівчина боїться, оскільки вона вже пережила рак і у неї є маленька дитина.

А до Валерія Ославського прийшла сімейна пара. Жінка поскаржилася на нестерпний храп чоловіка. Як виявилося, причина цієї недуги дуже незвичайна, а спосіб її вирішення по-справжньому здивує!

А також дивіться фінал тривалого лікування неймовірно складних випадків онлайн в програмі Я соромлюсь свого тіла.