Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Надмірна вага стала причиною великої пухлини у жінки
<p>Фахівці програми Я соромлюсь свого тіла-5 у випуску 4 продовжують приймати тих, хто сильно потребує їхньої допомоги.</p><p>На прийом до лікаря Людмили Шупенюк прийшла дівчина, яка вже 5 років практично не їсть. Її вага всього 33 кг при зрості 164 см. Дівчина каже, що перенесений стрес не дає їй добре харчуватися. Чи зможуть лікарі допомогти дівчині набрати нормальну вагу?</p><p>Також в проект Я соромлюсь свого тіла звернулася пацієнтка, яка страждає від нестерпних болів. У неї болить вся нижня частина тіла і постійні маткові кровотечі. З'ясувалося, що всередині жінки гінекологи 20 років тому забули маткову спіраль!</p><p>Ще одна історія пацієнтки, яка потрапила на прийом до Катерини Безвершенко. Розель - мама чотирьох дітей, і кожні пологи привносили значні зміни в стан її тіла. Зараз здоров'я жінки під загрозою - в її величезному животі утворилася пухлина.</p><p>Дивіться, як лікарі намагаються допомогти пацієнтам з їх неймовірно складними випадками в проекті Я соромлюсь свого тіла 5 сезон у випуску 4.</p><p><br></p>

Надмірна вага стала причиною великої пухлини у жінки

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Надмірна вага стала причиною великої пухлини у жінки

Фахівці програми Я соромлюсь свого тіла-5 у випуску 4 продовжують приймати тих, хто сильно потребує їхньої допомоги.

На прийом до лікаря Людмили Шупенюк прийшла дівчина, яка вже 5 років практично не їсть. Її вага всього 33 кг при зрості 164 см. Дівчина каже, що перенесений стрес не дає їй добре харчуватися. Чи зможуть лікарі допомогти дівчині набрати нормальну вагу?

Також в проект Я соромлюсь свого тіла звернулася пацієнтка, яка страждає від нестерпних болів. У неї болить вся нижня частина тіла і постійні маткові кровотечі. З'ясувалося, що всередині жінки гінекологи 20 років тому забули маткову спіраль!

Ще одна історія пацієнтки, яка потрапила на прийом до Катерини Безвершенко. Розель - мама чотирьох дітей, і кожні пологи привносили значні зміни в стан її тіла. Зараз здоров'я жінки під загрозою - в її величезному животі утворилася пухлина.

Дивіться, як лікарі намагаються допомогти пацієнтам з їх неймовірно складними випадками в проекті Я соромлюсь свого тіла 5 сезон у випуску 4.