Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зміщення і вип'ячування ока у пацієнтки ледве не коштувало їй зору
<p>У проекті Я соромлюсь свого тіла 5 сезону 5 випуску лікарі борються за красу Наталії Щетнікової. Жінка звернулася в клініку проекту зі скаргою на око - воно сльозиться, свербить і навіть випадає!</p><p>А маленький Максим Дяченко страждає приглухуватістю. Мама хлопчика стурбована, бо раніше він чув добре. Вона навіть думає, що причиною стала не інфекція, а погане ставлення батька дитини до нього. Але чи можливо виправити батьківську помилку?</p><p>А також Валерій Ославський та Людмила Шупенюк проведуть експеримент, щоб ви не стали жертвами салонів краси.</p><p>Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 5.</p>

Зміщення і вип'ячування ока у пацієнтки ледве не коштувало їй зору

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Зміщення і вип'ячування ока у пацієнтки ледве не коштувало їй зору

У проекті Я соромлюсь свого тіла 5 сезону 5 випуску лікарі борються за красу Наталії Щетнікової. Жінка звернулася в клініку проекту зі скаргою на око - воно сльозиться, свербить і навіть випадає!

А маленький Максим Дяченко страждає приглухуватістю. Мама хлопчика стурбована, бо раніше він чув добре. Вона навіть думає, що причиною стала не інфекція, а погане ставлення батька дитини до нього. Але чи можливо виправити батьківську помилку?

А також Валерій Ославський та Людмила Шупенюк проведуть експеримент, щоб ви не стали жертвами салонів краси.

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 5.