Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Щоб виносити дитину, жінка ризикнула своїм життям
<p>У програмі Я соромлюсь свого тіла 5 сезону 6 випуску ви побачите продовження історій пацієнтів і нових учасників проекту.</p><p>Карина Рубльова прийшла на прийом зі страшною проблемою - раком грудей в занедбаному стані. Непросте лікування ускладнилося ще й тим, що вона вагітна. Карину чекає дуже непросте лікування, а лікарів - напружена боротьба за життя малюка. Яким буде результат?</p><p>А ось Марія Рижикова, яка звернулася на проект за допомогою ще в минулому сезоні, розповість про результати свого лікування. Чи вдалося жінці позбутися численних жирових новоутворень на повіках і чи змогла вона побороти причину недуги?</p><p>Нелегке випробування чекає ще одного пацієнта - Василя Колопача, чия вага до проекту становила близько 250 кг. Чоловікові доведеться пройти обстеження і почути невтішний вердикт лікарів - операція! Але чи дозволить його стан здоров'я пережити хірургічне втручання?</p><p>Дивіться всі подробиці в програмі Я соромлюсь свого тіла 5 сезон 6 випуск.</p>

Щоб виносити дитину, жінка ризикнула своїм життям

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Щоб виносити дитину, жінка ризикнула своїм життям

У програмі Я соромлюсь свого тіла 5 сезону 6 випуску ви побачите продовження історій пацієнтів і нових учасників проекту.

Карина Рубльова прийшла на прийом зі страшною проблемою - раком грудей в занедбаному стані. Непросте лікування ускладнилося ще й тим, що вона вагітна. Карину чекає дуже непросте лікування, а лікарів - напружена боротьба за життя малюка. Яким буде результат?

А ось Марія Рижикова, яка звернулася на проект за допомогою ще в минулому сезоні, розповість про результати свого лікування. Чи вдалося жінці позбутися численних жирових новоутворень на повіках і чи змогла вона побороти причину недуги?

Нелегке випробування чекає ще одного пацієнта - Василя Колопача, чия вага до проекту становила близько 250 кг. Чоловікові доведеться пройти обстеження і почути невтішний вердикт лікарів - операція! Але чи дозволить його стан здоров'я пережити хірургічне втручання?

Дивіться всі подробиці в програмі Я соромлюсь свого тіла 5 сезон 6 випуск.