Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Але що чекає на них попереду?
<p>Проект Я соромлюсь свого тіла 5 сезон в 7 випуску продовжує рятувати людські життя.</p><p>На цей раз лікарі програми проведуть справжній медичний детектив. У нової пацієнтки Катерини Сологуб вже 5 років на ногах, руках і піхві з'являються незрозумілі новоутворення. Чи зможуть лікарі впоратися з найзагадковішим медичним випадком за всю історію проекту?</p><p>Ще одне диво проекту Я соромлюсь свого тіла 5 сезону - парі Уолтеру Негване і Наталії Прохоренко, яка прийшла в програму з проблемою безпліддя, нарешті вдалося завагітніти. Але навіть з використанням найсучасніших медичних технологій парі доведеться дуже багато чого пережити.</p><p>Також фахівці програми повністю зміняють уявлення українців про власне тіло! Протестувавши його можливості, ми дізнаємося, де ж захований вестибулярний апарат!</p><p>Не пропустіть проект Я соромлюсь свого тіла 5 випуск 7 онлайн.</p>

Але що чекає на них попереду?

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Але що чекає на них попереду?

Проект Я соромлюсь свого тіла 5 сезон в 7 випуску продовжує рятувати людські життя.

На цей раз лікарі програми проведуть справжній медичний детектив. У нової пацієнтки Катерини Сологуб вже 5 років на ногах, руках і піхві з'являються незрозумілі новоутворення. Чи зможуть лікарі впоратися з найзагадковішим медичним випадком за всю історію проекту?

Ще одне диво проекту Я соромлюсь свого тіла 5 сезону - парі Уолтеру Негване і Наталії Прохоренко, яка прийшла в програму з проблемою безпліддя, нарешті вдалося завагітніти. Але навіть з використанням найсучасніших медичних технологій парі доведеться дуже багато чого пережити.

Також фахівці програми повністю зміняють уявлення українців про власне тіло! Протестувавши його можливості, ми дізнаємося, де ж захований вестибулярний апарат!

Не пропустіть проект Я соромлюсь свого тіла 5 випуск 7 онлайн.