Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Психологічна травма позбавила чоловіка можливості спілкування з людьми
<p>У 8 випуску Я соромлюсь свого тіла лікарі продовжують прийом пацієнтів.</p><p>Тарас Стариков звернувся в проект з заїканням. Ще в дитинстві він пережив величезне потрясіння - в автокатастрофі загинули його близькі родичі. А мати, не впоравшись з емоціями, своєю істерикою сильно налякала дитину. Чи вийде вилікувати хлопця від заїкання?</p><p>Ще одним пацієнтом програми Я соромлюсь свого тіла-5 став 51-річний Віктор Заїкін. Колись він був видним чоловіком, а зараз ледве пересувається. 10 років тому у нього на яєчках діагностували лімфоцеле - скупчення рідини. З тих пір він навіть помочитися нормально не може.</p><p>Також до лікарів проекту звернулася пацієнтка Олена Нагалісова. У неї незвичайна недуга - підвищена пітливість. Через це жінці доводиться часто мити руки і ноги та прибирати за собою сліди. Що ж стало причиною?</p><p>Дивіться програму онлайн Я Соромля свого тела 5 випуск 8.</p><p><br></p>

Психологічна травма позбавила чоловіка можливості спілкування з людьми

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Психологічна травма позбавила чоловіка можливості спілкування з людьми

У 8 випуску Я соромлюсь свого тіла лікарі продовжують прийом пацієнтів.

Тарас Стариков звернувся в проект з заїканням. Ще в дитинстві він пережив величезне потрясіння - в автокатастрофі загинули його близькі родичі. А мати, не впоравшись з емоціями, своєю істерикою сильно налякала дитину. Чи вийде вилікувати хлопця від заїкання?

Ще одним пацієнтом програми Я соромлюсь свого тіла-5 став 51-річний Віктор Заїкін. Колись він був видним чоловіком, а зараз ледве пересувається. 10 років тому у нього на яєчках діагностували лімфоцеле - скупчення рідини. З тих пір він навіть помочитися нормально не може.

Також до лікарів проекту звернулася пацієнтка Олена Нагалісова. У неї незвичайна недуга - підвищена пітливість. Через це жінці доводиться часто мити руки і ноги та прибирати за собою сліди. Що ж стало причиною?

Дивіться програму онлайн Я Соромля свого тела 5 випуск 8.