Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Що покаже перший в програмі масштабний медичний огляд школярів?
<p>9 випуск Я соромлюсь свого тіла  розкриє нові медичні та особисті історії.</p><p>Прийом Катерини Безвершенко розпочався з візиту 5-річної Соломії Тимків. Дівчинка страждає від важкої форми іхтіозу. Її шкіра настільки суха, що тріскається і утворюються пухирі та рани. Це генетичне захворювання, вилікувати неможливо. Але чи зможуть лікарі проекту хоч якось допомогти дитині?</p><p>Ще одна маленька пацієнтка проекту Я соромлюсь свого тіла 5 сезону прийшла зі своєю історією хвороби. В 9 років Наталя Могилевич бачить тільки на десять відсотків і важить аж 54 кг! Обстеження покаже, що стало причиною набору ваги і чи зможе вона бачити. Тільки чи погодиться мама на запропоновану схему лікування?</p><p>Також на прийом прийшла ще одна пацієнтка з неординарною проблемою. Людмила Великая 10 років тому проковтнула нитку, і тепер в її горлі постійно щось тисне.</p><p>А також наші лікарі проведуть перший за п'ять років існування проекту Я соромлюсь свого тіла масштабний медичний огляд школярів.</p><p>Дивіться програму Я Соромля свого тела 5 випуск 9.</p><p><br></p>

Що покаже перший в програмі масштабний медичний огляд школярів?

Всі випуски | Сезон 5

Важкі випадки та рідкісні хвороби

Що покаже перший в програмі масштабний медичний огляд школярів?

9 випуск Я соромлюсь свого тіла  розкриє нові медичні та особисті історії.

Прийом Катерини Безвершенко розпочався з візиту 5-річної Соломії Тимків. Дівчинка страждає від важкої форми іхтіозу. Її шкіра настільки суха, що тріскається і утворюються пухирі та рани. Це генетичне захворювання, вилікувати неможливо. Але чи зможуть лікарі проекту хоч якось допомогти дитині?

Ще одна маленька пацієнтка проекту Я соромлюсь свого тіла 5 сезону прийшла зі своєю історією хвороби. В 9 років Наталя Могилевич бачить тільки на десять відсотків і важить аж 54 кг! Обстеження покаже, що стало причиною набору ваги і чи зможе вона бачити. Тільки чи погодиться мама на запропоновану схему лікування?

Також на прийом прийшла ще одна пацієнтка з неординарною проблемою. Людмила Великая 10 років тому проковтнула нитку, і тепер в її горлі постійно щось тисне.

А також наші лікарі проведуть перший за п'ять років існування проекту Я соромлюсь свого тіла масштабний медичний огляд школярів.

Дивіться програму Я Соромля свого тела 5 випуск 9.