Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Я соромлюсь свого тіла

Сезон 6
Сезон 6
Сезон 6
Сезон 5
Сезон 4

Коли зраджує власне тіло – здається, що весь світ проти тебе. Після фатальної фрази «шансів на одужання немає» опускаються руки. Чи надія все ж таки є?

Всі випуски: Сезон 6

Я соромлюсь свого тіла

Коли зраджує власне тіло – здається, що весь світ проти тебе. Після фатальної фрази «шансів на одужання немає» опускаються руки. Чи надія все ж таки є?


Проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон повертає віру в чудо тим, хто вже навіть не сміє сподіватися.

Найчастіше люди не звертаються до лікарів вчасно: вони приховують свої недуги або бояться того, що подумають їхні друзі, знайомі, колеги. Одна з цілей програми «Я соромлюсь свого тіла 6» – показати, що піклуватися про своє здоров'я потрібно. Хвороба – це не вирок і не клеймо. Люди соромляться говорити про природні потреби свого тіла. Часом вони навіть не можуть змусити себе роздягнутися на прийомі у лікаря або описати проблему у всіх подробицях. Чому ми так боїмося того, що природно? Дивіться програму «Я соромлюсь свого тіла 6» онлайн на сайті Teleportal.ua – в ній підіймаються дуже важливі питання.


Стати учасником програми може будь-яка людина – потрібно тільки зареєструватися і пройти кастинг.

За час існування проєкту «Я соромлюсь свого тіла» команда лікарів допомогла сотням пацієнтів. Кваліфіковані фахівці проводять ретельну діагностику, відправляють на лікування. Якщо потрібна операція – роблять операцію. Часом людині просто не вистачає грошей на дорогу медичну процедуру! Команда «Я соромлюсь свого тіла 6» допомагає навіть у такому випадку. Головна місія проєкту – не тільки допомогти людям перемогти хворобу, а й нарешті прийняти себе. Останнє завдання найчастіше виявляється найскладнішим. І найважливішим.

У проєкті «Я соромлюсь свого тіла 6» лікарі беруться навіть за такі складні операції, як установка нейростимуляторів у мозок! Вони займаються найрізноманітнішими проблемами – починаючи від шкірних висипань і закінчуючи раком на останніх стадіях.

Крім того, команда «Я соромлюсь свого тіла» проводить соціальні експерименти. Лікарі та журналісти намагаються зрозуміти, як підняти рівень культури і усвідомленості українців. Чому для нас так важлива думка оточнюючих? Які комплекси та забобони заважають людям отримати потрібну їм допомогу фахівців? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться медичне реаліті телеканалу СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон онлайн на сайті Teleportal.ua!