Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Підліткові висипання: страшні наслідки домашнього видалення вугрів
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На прийом до Катерини Безвершенко в медичному проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 11 випуск від 10.11.2019 потрапив 17-річний Дмитро Пономаренко. Чотири роки тому під час підліткового дозрівання на обличчі хлопця з’явився один вугор. Дмитро вирішив впоратися з ним власноруч і видалив прищ. Після цього в пацієнта почалися серйозні проблеми зі шкірою: висипання з’явилися на всьому тілі! Медики відразу поставили діагноз – конглобатне акне – одна з найважчих стадій захворювання сальних залоз. Хлопець негайно почав лікування:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>кварцування;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>перев’язки;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>антибіотики;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>озонові ванни.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На жаль, результат був тимчасовий… Чи вдасться Катерині в проєкті «Я соромлюсь свого тіла» 11 випуск (2019) призначити ефективне лікування? Дізнайтеся зовсім скоро.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пацієнт минулого сезону Максим Дяченко продовжує боротися за своє здоров’я. У свої п’ять років хлопчик живе в цілковитій тиші – він нічого не чує та не може сказати жодного слова. Мама впевнена, її син втратив слух через травму. Ретельна діагностика показала: у маленького пацієнта лікарі виявили туговухість 4-ї стадії. Єдиний спосіб вилікувати Максимка – вставити вушний імплантат. Проте чи повернула операція слух хлопчику? Результати лікування дивіться в 11 випуску «Я соромлюсь свого тіла» сезон 6.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>За останні роки проблема погіршення слуху досягла піку. Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я шокують: 466 мільйонів людей на планеті частково або повністю втратили слух. Ба більше, медики прогнозують: до 2050 року ця цифра збільшиться вдвічі! Через невтішну статистику експерти нового сезону «Я соромлюсь свого тіла» вирішили перевірити вуха українців. Яка причина погіршення слуху? Яка профілактика допоможе зберегти слух? І головне: чи можливо повністю відновити втрачений слух? Відповіді на всі запитання дивіться онлайн у програмі «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 11 випуск від 10.11.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-10">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

Підліткові висипання: страшні наслідки домашнього видалення вугрів

Всі випуски | Сезон 6

Підліткові висипання: страшні наслідки домашнього видалення вугрів

На прийом до Катерини Безвершенко в медичному проєкті СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 11 випуск від 10.11.2019 потрапив 17-річний Дмитро Пономаренко. Чотири роки тому під час підліткового дозрівання на обличчі хлопця з’явився один вугор. Дмитро вирішив впоратися з ним власноруч і видалив прищ. Після цього в пацієнта почалися серйозні проблеми зі шкірою: висипання з’явилися на всьому тілі! Медики відразу поставили діагноз – конглобатне акне – одна з найважчих стадій захворювання сальних залоз. Хлопець негайно почав лікування:

  • кварцування;
  • перев’язки;
  • антибіотики;
  • озонові ванни.

На жаль, результат був тимчасовий… Чи вдасться Катерині в проєкті «Я соромлюсь свого тіла» 11 випуск (2019) призначити ефективне лікування? Дізнайтеся зовсім скоро.

Пацієнт минулого сезону Максим Дяченко продовжує боротися за своє здоров’я. У свої п’ять років хлопчик живе в цілковитій тиші – він нічого не чує та не може сказати жодного слова. Мама впевнена, її син втратив слух через травму. Ретельна діагностика показала: у маленького пацієнта лікарі виявили туговухість 4-ї стадії. Єдиний спосіб вилікувати Максимка – вставити вушний імплантат. Проте чи повернула операція слух хлопчику? Результати лікування дивіться в 11 випуску «Я соромлюсь свого тіла» сезон 6.

За останні роки проблема погіршення слуху досягла піку. Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я шокують: 466 мільйонів людей на планеті частково або повністю втратили слух. Ба більше, медики прогнозують: до 2050 року ця цифра збільшиться вдвічі! Через невтішну статистику експерти нового сезону «Я соромлюсь свого тіла» вирішили перевірити вуха українців. Яка причина погіршення слуху? Яка профілактика допоможе зберегти слух? І головне: чи можливо повністю відновити втрачений слух? Відповіді на всі запитання дивіться онлайн у програмі «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 11 випуск від 10.11.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 10 випуск.