Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Життя в чужому тілі: 24-річна жінка виглядає на 74
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нова пацієнтка Катерини Безвершенко в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 16 випуск від 15.12.2019 24-річна Владислава Чешенко шокувала медика своєю історією. З дитинства жінка мала серйозні проблеми з вагою. При зрості 162 сантиметри Влада важила 130 кілограмів! Кілька років тому вона вирішила почати самостійно худнути, але дуже своєрідним способом – штучним викликом блювоти. Це дало свій результат: Влада скинула 81 кілограм! Але шкіра пацієнтки залишилася в дуже поганому стані: руки, живіт, груди та сідниці обвисли та втратили форму. Ба більше, 24-річна жінка схожа на 74-річну бабусю! Чи зможуть експерти нового сезону «Я соромлюсь свого тіла» врятувати красу Влади? Дізнайтеся за мить.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ось хворобу Марини Горшкової лікарям дуже важко приборкати. Через цукровий діабет у дівчинки почалися ускладнення – ліпоїдний некробіоз – глибокі виразки на ногах. У 16 випуску медичної програми «Я соромлюсь свого тіла» (2019) пацієнтка вже пройшла ретельну діагностику в дерматолога та ендокринолога. Їхні висновки щодо лікування збіглися – необхідно максимально знизити глюкозу в крові. Та для цього потрібно покращити контроль за діабетом та пройти гормональну терапію. Результати лікування дивіться в проєкті СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 2019 випуск 16.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>До Людмили Шупенюк звернувся 35-річний Віталій Ампілогов. Чоловік страждає через варикозне розширення вен. Судоми та болі в ногах – постійні друзі пацієнта. Ба більше, на нижніх кінцівках уже почали з’являтися чорні плями. А це означає одне: стан пацієнта вкрай важкий, він може втратити ноги! Дивіться онлайн «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 16 випуск від 15.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся, яке лікування призначить медик?</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-15">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 15 випуск</a>.</span></p>

Життя в чужому тілі: 24-річна жінка виглядає на 74

Всі випуски | Сезон 6

Життя в чужому тілі: 24-річна жінка виглядає на 74

Нова пацієнтка Катерини Безвершенко в проєкті «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 16 випуск від 15.12.2019 24-річна Владислава Чешенко шокувала медика своєю історією. З дитинства жінка мала серйозні проблеми з вагою. При зрості 162 сантиметри Влада важила 130 кілограмів! Кілька років тому вона вирішила почати самостійно худнути, але дуже своєрідним способом – штучним викликом блювоти. Це дало свій результат: Влада скинула 81 кілограм! Але шкіра пацієнтки залишилася в дуже поганому стані: руки, живіт, груди та сідниці обвисли та втратили форму. Ба більше, 24-річна жінка схожа на 74-річну бабусю! Чи зможуть експерти нового сезону «Я соромлюсь свого тіла» врятувати красу Влади? Дізнайтеся за мить.

 

А ось хворобу Марини Горшкової лікарям дуже важко приборкати. Через цукровий діабет у дівчинки почалися ускладнення – ліпоїдний некробіоз – глибокі виразки на ногах. У 16 випуску медичної програми «Я соромлюсь свого тіла» (2019) пацієнтка вже пройшла ретельну діагностику в дерматолога та ендокринолога. Їхні висновки щодо лікування збіглися – необхідно максимально знизити глюкозу в крові. Та для цього потрібно покращити контроль за діабетом та пройти гормональну терапію. Результати лікування дивіться в проєкті СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 2019 випуск 16.

 

До Людмили Шупенюк звернувся 35-річний Віталій Ампілогов. Чоловік страждає через варикозне розширення вен. Судоми та болі в ногах – постійні друзі пацієнта. Ба більше, на нижніх кінцівках уже почали з’являтися чорні плями. А це означає одне: стан пацієнта вкрай важкий, він може втратити ноги! Дивіться онлайн «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 16 випуск від 15.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся, яке лікування призначить медик?

 

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 15 випуск.