Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хвороба Паркінсона та недбалість лікарів: як виправити помилки минулого?
<p style="text-align: justify;"><span>До Людмили Шупенюк у проєкт СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 2 випуск від 08.09.2019 звернулася Марія Болендах. Протягом десяти років жінка страждає від хвороби Паркінсона – захворювання нервової системи, яке призводить до порушення контролю над рухами. Найчастіше ця недуга виникає в людей похилого віку, а Марії тільки 46 років! Що ж могло стати причиною захворювання? Відповідь шукайте у 2 випуску «Я соромлюсь свого тіла» (2019).</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Після того, як хвороба Паркінсона почала прогресувати, Марія забула, що таке прогулянки, спілкування з друзями та увага коханої людини. У жінки з’явилося багато комплексів, вона замкнулася в собі… Ба більше, пацієнтка хотіла покінчити життя самогубством! Чи вдасться експерту нового сезону «Я соромлюсь свого тіла» вилікувати Марію Болендах?</span></p><p style="text-align: justify;"><span>З проханням допомоги до Катерини Безвершенко прийшла мама 7-річного Станіслава. У хлопчика лікарі виявили вроджену колобому верхньої повіки. Проте Марина переконана: медики приховали від неї страшну правду. Жінці довелося робити кесарів розтин, бо самостійно народити вона не змогла. Під час операції лікарі випадково пошкодили скальпелем око хлопчика, а породіллі збрехали! Невже байдужість акушерів перекреслила життя маленькому Станіславу? І чи можна виправити помилки минулого? Дізнайтеся за мить у медичній програмі «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 2 випуск.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>А ось наступний пацієнт вразив навіть досвідченого Валерія Ославського. Кілька років Андрія Щиголєва турбує пупкова грижа. Історія класична: підняв щось важке, відчув біль, але до лікаря не звернувся. За деякий час невелика гуля досягла розміру футбольного м’яча! Дивіться онлайн проєкт СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 2 випуск від 08.09.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи допоможе Андрію хірургічне втручання?</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-1">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 1 випуск</a>.</span></p>

Хвороба Паркінсона та недбалість лікарів: як виправити помилки минулого?

Всі випуски | Сезон 6

Хвороба Паркінсона та недбалість лікарів: як виправити помилки минулого?

До Людмили Шупенюк у проєкт СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 2 випуск від 08.09.2019 звернулася Марія Болендах. Протягом десяти років жінка страждає від хвороби Паркінсона – захворювання нервової системи, яке призводить до порушення контролю над рухами. Найчастіше ця недуга виникає в людей похилого віку, а Марії тільки 46 років! Що ж могло стати причиною захворювання? Відповідь шукайте у 2 випуску «Я соромлюсь свого тіла» (2019).

Після того, як хвороба Паркінсона почала прогресувати, Марія забула, що таке прогулянки, спілкування з друзями та увага коханої людини. У жінки з’явилося багато комплексів, вона замкнулася в собі… Ба більше, пацієнтка хотіла покінчити життя самогубством! Чи вдасться експерту нового сезону «Я соромлюсь свого тіла» вилікувати Марію Болендах?

З проханням допомоги до Катерини Безвершенко прийшла мама 7-річного Станіслава. У хлопчика лікарі виявили вроджену колобому верхньої повіки. Проте Марина переконана: медики приховали від неї страшну правду. Жінці довелося робити кесарів розтин, бо самостійно народити вона не змогла. Під час операції лікарі випадково пошкодили скальпелем око хлопчика, а породіллі збрехали! Невже байдужість акушерів перекреслила життя маленькому Станіславу? І чи можна виправити помилки минулого? Дізнайтеся за мить у медичній програмі «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 2 випуск.

А ось наступний пацієнт вразив навіть досвідченого Валерія Ославського. Кілька років Андрія Щиголєва турбує пупкова грижа. Історія класична: підняв щось важке, відчув біль, але до лікаря не звернувся. За деякий час невелика гуля досягла розміру футбольного м’яча! Дивіться онлайн проєкт СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 2 випуск від 08.09.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, чи допоможе Андрію хірургічне втручання?

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 1 випуск.