Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Врода чи хвороба: жінка страждає через пухкі губи
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 3 випуск від 15.09.2019 лікарі продовжують оглядати тих, хто потребує невідкладної допомоги. На вас чекають нові діагнози, зворушливі історії та щасливі посмішки колишніх пацієнтів. Залишайтеся з нами та станьте свідками медичного дива!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/person/katerina-bezvershenko">Катерина Безвершенко</a> розпочала чергування в київській клініці «Я соромлюся свого тіла» 2019. Її перший пацієнт має дуже заплутану історію хвороби. Три роки тому Олегу Ісаєву зробили операцію з видалення фурункулу на носі. Проте після хірургічного втручання в чоловіка почалися серйозні проблеми зі здоров’ям: постійна висока температура та виділення з носової порожнини. Олег відразу пройшов курс уколів, але його стан тільки погіршився. Як наслідок, на носі утворилася глибока виразка та прогнив носовий хрящ! Чи не відмовить Катерина в 3 випуску «Я соромлюсь свого тіла» складному пацієнту?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На прийом до Людмили Шупенюк поспішає Юлія Лук’яненко. Дівчина вже зверталася до лікарів проєкту з проблемою критично низької ваги. Протягом чотирьох років Юля намагається набрати декілька кілограмів, проте все даремно. Щодня пацієнтку турбує:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>блювота;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>запаморочення;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>відсутність сну.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі «Я соромлюсь свого тіла» 3 випуск сезон 2019 дівчина пройшла повне обстеження, але фізіологічних відхилень у неї не виявлено. Чи вдасться медикам поставити правильний діагноз і вилікувати Юлію Лук’яненко? Подробиці далі!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>До мобільної столичної клініки прийшла Олена Сімак, яку турбує розмір її губ. Ще в дитинстві жінка декілька разів переохолоджувала лицьовий нерв, що спричинило параліч частини обличчя. А через пару років губи Олени почали різко збільшуватися. Зараз вона не може ні їсти, ні пити та, навіть, – чистити зуби! Дивіться онлайн медичний проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 3 випуск від 15.09.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся рішення Катерини Безвершенко щодо пацієнтки.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-2">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 2 випуск</a>.</span></p>

Врода чи хвороба: жінка страждає через пухкі губи

Всі випуски | Сезон 6

Врода чи хвороба: жінка страждає через пухкі губи

У проєкті СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 3 випуск від 15.09.2019 лікарі продовжують оглядати тих, хто потребує невідкладної допомоги. На вас чекають нові діагнози, зворушливі історії та щасливі посмішки колишніх пацієнтів. Залишайтеся з нами та станьте свідками медичного дива!

Катерина Безвершенко розпочала чергування в київській клініці «Я соромлюся свого тіла» 2019. Її перший пацієнт має дуже заплутану історію хвороби. Три роки тому Олегу Ісаєву зробили операцію з видалення фурункулу на носі. Проте після хірургічного втручання в чоловіка почалися серйозні проблеми зі здоров’ям: постійна висока температура та виділення з носової порожнини. Олег відразу пройшов курс уколів, але його стан тільки погіршився. Як наслідок, на носі утворилася глибока виразка та прогнив носовий хрящ! Чи не відмовить Катерина в 3 випуску «Я соромлюсь свого тіла» складному пацієнту?

На прийом до Людмили Шупенюк поспішає Юлія Лук’яненко. Дівчина вже зверталася до лікарів проєкту з проблемою критично низької ваги. Протягом чотирьох років Юля намагається набрати декілька кілограмів, проте все даремно. Щодня пацієнтку турбує:

  • блювота;
  • запаморочення;
  • відсутність сну.

У програмі «Я соромлюсь свого тіла» 3 випуск сезон 2019 дівчина пройшла повне обстеження, але фізіологічних відхилень у неї не виявлено. Чи вдасться медикам поставити правильний діагноз і вилікувати Юлію Лук’яненко? Подробиці далі!

До мобільної столичної клініки прийшла Олена Сімак, яку турбує розмір її губ. Ще в дитинстві жінка декілька разів переохолоджувала лицьовий нерв, що спричинило параліч частини обличчя. А через пару років губи Олени почали різко збільшуватися. Зараз вона не може ні їсти, ні пити та, навіть, – чистити зуби! Дивіться онлайн медичний проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 3 випуск від 15.09.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся рішення Катерини Безвершенко щодо пацієнтки.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 2 випуск.