Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Помада, книга, окуляри: які хвороби приховують звичні нам речі?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На огляд до Катерини Безвершенко в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 4 випуск від 22.09.2019 потрапив Віталій Груздєв. Місцеві лікарі поставили чоловікові серйозний діагноз – остання стадія ринофіми. Це хронічне захворювання, яке характеризується збільшенням шкіри носа. Пухлини, які утворилися через недугу, не дають Віталію нормально дихати та працювати. Чоловік – єдиний годувальник у сім’ї, тому, попри хворобу, вимушений трудитися на марганцевому заводі. Чи погодяться експерти «Я соромлюсь свого тіла» 2019 провести операцію з видалення зайвих утворень? Дізнайтеся за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Новий пацієнт вразив Катерину своєю непростою історією. У дитинстві 15-річний Вадим Корольок захворів на грип. Після трьох днів хвороби в хлопчика почався запальний процес в оці. Діагноз лікарів шокував мати – субатрофія лівого ока. Під час цієї недуги око поступово зморщується та зменшується, що може призвести до повної втрати зору. Хвороба позбавила Вадимчика дитинства та друзів, адже однолітки не очохе спілкуються з ним, ображають і насміхаються… Єдине прохання хлопця – повернути здоров’я. Чи зможуть медики в 4 випуску «Я соромлюсь свого тіла» (2019) втілити мрію Вадима Королька?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що є причиною серйозних хвороб? Чого варто остерігатися в повсякденному житті? Щоб відповісти на ці запитання, <a href="https://teleportal.ua/person/lyudmila-shupenyuk">Людмила Шупенюк</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/katerina-bezvershenko">Катерина Безвершенко</a> в новому сезоні «Я соромлюсь свого тіла» провели експеримент. В одній зі столичних картинних галерей експерти влаштували виставку небезпечних речей. Головними експонатами стали:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>сонцезахисні окуляри;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>книга;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>головні убори;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>губна помада;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>гроші.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що ж приховують звичні для кожного з нас речі та на яку небезпеку наражають? Дивіться онлайн медичний проєкт СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 4 випуск від 22.09.2019 на сайті Teleportal.ua. Вбережіть себе та здоров’я близьких!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-3">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Помада, книга, окуляри: які хвороби приховують звичні нам речі?

Всі випуски | Сезон 6

Помада, книга, окуляри: які хвороби приховують звичні нам речі?

На огляд до Катерини Безвершенко в програмі «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 4 випуск від 22.09.2019 потрапив Віталій Груздєв. Місцеві лікарі поставили чоловікові серйозний діагноз – остання стадія ринофіми. Це хронічне захворювання, яке характеризується збільшенням шкіри носа. Пухлини, які утворилися через недугу, не дають Віталію нормально дихати та працювати. Чоловік – єдиний годувальник у сім’ї, тому, попри хворобу, вимушений трудитися на марганцевому заводі. Чи погодяться експерти «Я соромлюсь свого тіла» 2019 провести операцію з видалення зайвих утворень? Дізнайтеся за мить!

Новий пацієнт вразив Катерину своєю непростою історією. У дитинстві 15-річний Вадим Корольок захворів на грип. Після трьох днів хвороби в хлопчика почався запальний процес в оці. Діагноз лікарів шокував мати – субатрофія лівого ока. Під час цієї недуги око поступово зморщується та зменшується, що може призвести до повної втрати зору. Хвороба позбавила Вадимчика дитинства та друзів, адже однолітки не очохе спілкуються з ним, ображають і насміхаються… Єдине прохання хлопця – повернути здоров’я. Чи зможуть медики в 4 випуску «Я соромлюсь свого тіла» (2019) втілити мрію Вадима Королька?

Що є причиною серйозних хвороб? Чого варто остерігатися в повсякденному житті? Щоб відповісти на ці запитання, Людмила Шупенюк і Катерина Безвершенко в новому сезоні «Я соромлюсь свого тіла» провели експеримент. В одній зі столичних картинних галерей експерти влаштували виставку небезпечних речей. Головними експонатами стали:

  • сонцезахисні окуляри;
  • книга;
  • головні убори;
  • губна помада;
  • гроші.

Що ж приховують звичні для кожного з нас речі та на яку небезпеку наражають? Дивіться онлайн медичний проєкт СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 4 випуск від 22.09.2019 на сайті Teleportal.ua. Вбережіть себе та здоров’я близьких!

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 3 випуск.