Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жінка зберегла дитину ціною власного здоров’я
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 5 випуск від 29.09.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/valeriy-oslavskiy">Валерій Ославський</a> зіткнувся з черговим важким випадком. Оксана Іжевська стала жертвою лікарської недбалості! Декілька років тому жінка звернулася до місцевих медиків із відкритим переломом руки. Травматолог не переймався станом Оксани та наклав їй гіпсову шину, хоча це робити категорично заборонено за такого перелому! На наступний день у жінки з’явилися набряк і сильний біль в руці. Ба більше, розпочався запальний процес…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Оксана Іжевська розповіла експерту нового сезону «Я соромлюсь свого тіла»: їй не вдалося вилікувати руку, адже тоді вона завагітніла. Медики поставили її перед вибором: або дитина, або рука. Рішення було очевидним: Оксана рятувала ненародженого малюка. Після пологів жінку чекало найгірше: її рука неправильно зрослася! Зараз через нестерпний біль Оксана не може повноцінно жити та виховувати двох синів. Яким буде рішення лікаря? Відповідь шукайте в 5 випуску медичного проєкту «Я соромлюсь свого тіла».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Колишній пацієнт Валерія Ославського Василь Колопач протягом року намагається боротися із зайвими кілограмами. Після видалення нирки чоловік почав різко набирати вагу, а за 16 років вона сягнула критичної позначки – майже 250 кілограмів! Василя терміново госпіталізували та призначили лікування. Окрім ожиріння, у програмі «Я соромлюсь свого тіла» 2019 випуск 5 пацієнту діагностували:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>гіпертонічну хворобу 1-ї стадії;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>серцеву недостатність;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>камені в жовчному міхурі;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>застій їжі в шлунку.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Медики прийняли рішення повторно прооперувати Василя! Та чи допоможе йому ще одне хірургічне втручання? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 5 випуск від 29.09.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-4">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 4 випуск</a>.</span></p>

Жінка зберегла дитину ціною власного здоров’я

Всі випуски | Сезон 6

Жінка зберегла дитину ціною власного здоров’я

У програмі СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 5 випуск від 29.09.2019 Валерій Ославський зіткнувся з черговим важким випадком. Оксана Іжевська стала жертвою лікарської недбалості! Декілька років тому жінка звернулася до місцевих медиків із відкритим переломом руки. Травматолог не переймався станом Оксани та наклав їй гіпсову шину, хоча це робити категорично заборонено за такого перелому! На наступний день у жінки з’явилися набряк і сильний біль в руці. Ба більше, розпочався запальний процес…

Оксана Іжевська розповіла експерту нового сезону «Я соромлюсь свого тіла»: їй не вдалося вилікувати руку, адже тоді вона завагітніла. Медики поставили її перед вибором: або дитина, або рука. Рішення було очевидним: Оксана рятувала ненародженого малюка. Після пологів жінку чекало найгірше: її рука неправильно зрослася! Зараз через нестерпний біль Оксана не може повноцінно жити та виховувати двох синів. Яким буде рішення лікаря? Відповідь шукайте в 5 випуску медичного проєкту «Я соромлюсь свого тіла».

Колишній пацієнт Валерія Ославського Василь Колопач протягом року намагається боротися із зайвими кілограмами. Після видалення нирки чоловік почав різко набирати вагу, а за 16 років вона сягнула критичної позначки – майже 250 кілограмів! Василя терміново госпіталізували та призначили лікування. Окрім ожиріння, у програмі «Я соромлюсь свого тіла» 2019 випуск 5 пацієнту діагностували:

  • гіпертонічну хворобу 1-ї стадії;
  • серцеву недостатність;
  • камені в жовчному міхурі;
  • застій їжі в шлунку.

Медики прийняли рішення повторно прооперувати Василя! Та чи допоможе йому ще одне хірургічне втручання? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 5 випуск від 29.09.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 4 випуск.