Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Розмір має значення: пацієнт прагне втричі збільшити чоловічу гордість
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>До медичного проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 6 випуск від 06.10.2019 звернулася по допомогу 13-річна Марина Горшкова. 7 років тому дівчинка ледь не загинула через дуже високий рівень цукру в крові – 28 за норми 3–5 моль\л! З того часу в Маринки почалися серйозні проблеми зі здоров’ям:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>порушення рухливості;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>нудота;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>збої травлення.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Проте найгірше – це великі відкриті рани на ногах, які довго не загоюються. Дівчина комплексує, адже вона не може вийти на вулицю в сукні, шортах чи спідниці. Хто ж з експертів «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон візьметься за складне захворювання? Дізнайтеся зовсім скоро!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Марія Болендах у 6 випуску програми «Я соромлюсь свого тіла» (2019) розпочала активне лікування хвороби Паркінсона. Лікар-нейрохірург за лічені хвилини провів повну діагностику стану Марії. Його вердикт – потрібне негайне хірургічне втручання в кору головного мозку. Цікаво, чи погодиться пацієнтка на серйозну операцію?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/person/lyudmila-shupenyuk">Людмила Шупенюк</a> уже кілька років допомагає Геннадію Синявському побороти надскладну недугу – недорозвинення статевих органів. У спокійному стані довжина його статевого органу сягає лише три сантиметри! Ідеал, до якого прагне Геннадій – 15 сантиметрів. Проте чи зможуть лікарі виконати прохання чоловіка? Покаже проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 2019 випуск 6.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що ви робите, коли їжа падає на підлогу? Одна половина глядачів 100% викидає продукти в смітник. Адже небезпечні бактерії вже атакували продукт. А от інші вірять в дію «правила кількох секунд»: якщо протягом п’яти секунд підняти їжу з підлоги, то бруд не пристане. Руйнівник міфів <a href="https://teleportal.ua/person/valeriy-oslavskiy">Валерій Ославський </a>вирішив перевірити популярне правило! Результати експерименту дивіться онлайн в програмі СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 6 випуск від 06.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-5">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 5 випуск</a>.</span></p>

Розмір має значення: пацієнт прагне втричі збільшити чоловічу гордість

Всі випуски | Сезон 6

Розмір має значення: пацієнт прагне втричі збільшити чоловічу гордість

До медичного проєкту «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 6 випуск від 06.10.2019 звернулася по допомогу 13-річна Марина Горшкова. 7 років тому дівчинка ледь не загинула через дуже високий рівень цукру в крові – 28 за норми 3–5 моль\л! З того часу в Маринки почалися серйозні проблеми зі здоров’ям:

  • порушення рухливості;
  • нудота;
  • збої травлення.

Проте найгірше – це великі відкриті рани на ногах, які довго не загоюються. Дівчина комплексує, адже вона не може вийти на вулицю в сукні, шортах чи спідниці. Хто ж з експертів «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон візьметься за складне захворювання? Дізнайтеся зовсім скоро!

Марія Болендах у 6 випуску програми «Я соромлюсь свого тіла» (2019) розпочала активне лікування хвороби Паркінсона. Лікар-нейрохірург за лічені хвилини провів повну діагностику стану Марії. Його вердикт – потрібне негайне хірургічне втручання в кору головного мозку. Цікаво, чи погодиться пацієнтка на серйозну операцію?

Людмила Шупенюк уже кілька років допомагає Геннадію Синявському побороти надскладну недугу – недорозвинення статевих органів. У спокійному стані довжина його статевого органу сягає лише три сантиметри! Ідеал, до якого прагне Геннадій – 15 сантиметрів. Проте чи зможуть лікарі виконати прохання чоловіка? Покаже проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 2019 випуск 6.

Що ви робите, коли їжа падає на підлогу? Одна половина глядачів 100% викидає продукти в смітник. Адже небезпечні бактерії вже атакували продукт. А от інші вірять в дію «правила кількох секунд»: якщо протягом п’яти секунд підняти їжу з підлоги, то бруд не пристане. Руйнівник міфів Валерій Ославський вирішив перевірити популярне правило! Результати експерименту дивіться онлайн в програмі СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 6 випуск від 06.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 5 випуск.