Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Горбатого могила виправить чи ні: домашні методи діагностики хребта
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На прийом до Людмили Шупенюк у проєкті СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 7 випуск від 13.10.2019 потрапив Ігор Гаркуша. У чоловіка серйозні проблеми з травленням: він не може ні їсти, ні пити. Уся їжа, що потрапляє в шлунок, не засвоюється. Хвороба призвела до критично низької маси тіла: зріст Ігоря 165 сантиметрів, а вага – 40 кілограмів! Стан пацієнта надважкий: йому важко говорити, ходити та навіть сидіти. Що ж стало причиною недуги? Дивіться 7 випуск «Я соромлюсь свого тіла» (2019) і почуйте зворушливу історію Ігоря Гаркуші.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Медик проєкту негайно призначила пацієнтові повне обстеження. Результати діагностики шокували всю знімальну групу:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>ознаки діафрагмальної грижі;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>підозра на хронічний холецистит;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>запалення стравоходу.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Який діагноз поставили експерти нового сезону «Я соромлюсь свого тіла»? Дізнайтеся за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Три роки тому до Катерини Безвершенко звернулася Катерина Сологуб. На тілі дівчини лікар виявила стверділі утворення, які схожі на дерево! Та вперше в історії програми медики не дійшли згоди щодо ймовірного діагнозу. Зараз Катерина перебуває під наглядом грузинських колег. Цікаво, чи зможуть вони допомогти пацієнтці? Відповідь шукайте в медичній програмі «Я соромлюсь свого тіла» 2019 випуск 7.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи знали ви, яке захворювання є найбільш розповсюдженим у країні? А ось <a href="https://teleportal.ua/person/valeriy-oslavskiy">Валерій Ославський</a> з’ясував: майже половина українців страждає через болі в спині. Остеохондроз, сколіоз, грижа, радикуліт – найпоширеніші хвороби серед громадян. Щоб змінити страхітливу статистику, медик провів експеримент. Валерій разом з незвичайним другом-скелетом вирішив з’ясувати: чи знають українці, як вберегти свій хребет? Результати опитування дивіться онлайн у проєкті «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 7 випуск від 13.10.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Горбатого могила виправить чи ні: домашні методи діагностики хребта

Всі випуски | Сезон 6

Горбатого могила виправить чи ні: домашні методи діагностики хребта

На прийом до Людмили Шупенюк у проєкті СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 7 випуск від 13.10.2019 потрапив Ігор Гаркуша. У чоловіка серйозні проблеми з травленням: він не може ні їсти, ні пити. Уся їжа, що потрапляє в шлунок, не засвоюється. Хвороба призвела до критично низької маси тіла: зріст Ігоря 165 сантиметрів, а вага – 40 кілограмів! Стан пацієнта надважкий: йому важко говорити, ходити та навіть сидіти. Що ж стало причиною недуги? Дивіться 7 випуск «Я соромлюсь свого тіла» (2019) і почуйте зворушливу історію Ігоря Гаркуші.

Медик проєкту негайно призначила пацієнтові повне обстеження. Результати діагностики шокували всю знімальну групу:

  • ознаки діафрагмальної грижі;
  • підозра на хронічний холецистит;
  • запалення стравоходу.

Який діагноз поставили експерти нового сезону «Я соромлюсь свого тіла»? Дізнайтеся за мить!

Три роки тому до Катерини Безвершенко звернулася Катерина Сологуб. На тілі дівчини лікар виявила стверділі утворення, які схожі на дерево! Та вперше в історії програми медики не дійшли згоди щодо ймовірного діагнозу. Зараз Катерина перебуває під наглядом грузинських колег. Цікаво, чи зможуть вони допомогти пацієнтці? Відповідь шукайте в медичній програмі «Я соромлюсь свого тіла» 2019 випуск 7.

Чи знали ви, яке захворювання є найбільш розповсюдженим у країні? А ось Валерій Ославський з’ясував: майже половина українців страждає через болі в спині. Остеохондроз, сколіоз, грижа, радикуліт – найпоширеніші хвороби серед громадян. Щоб змінити страхітливу статистику, медик провів експеримент. Валерій разом з незвичайним другом-скелетом вирішив з’ясувати: чи знають українці, як вберегти свій хребет? Результати опитування дивіться онлайн у проєкті «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 7 випуск від 13.10.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 6 випуск.