Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Захистив дівчину й обгорів: хулігани заживо підпалили чоловіка
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Катерина Безвершенко в медичній програмі СТБ <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон</a> 9 випуск від 27.10.2019 прийняла одного з найскладніших пацієнтів. Від історії, яку розповів Мар’ян Кунчик, волосся дибки стає! Чотири роки тому чоловік захистив неповнолітню дівчину від хуліганів. Щоб помститися Мар’яну, кривдники облили його бензином і підпалили! Тіло чоловіка обгоріло на 75%, а внутрішні органи – на 16%. Пацієнт переніс 30 загальних операцій, проте повернути здоров’я та вроду так і не вдалося…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Повністю відновити шкіру після опіків відразу не вийде, тому в 9 випуску проєкту «Я соромлюсь свого тіла» (2019) Мар’ян Кунчик звернувся з проханням виправити шию. Через те, що на тіло пацієнта пересаджували велику кількість шкіри, шия майже з’єдналася з головою. Це не тільки виглядає неестетично, а й завдає зайвого клопоту Мар’яну. Він не може повноцінно рухати головою, а губи майже не змикаються. Чи зможуть експерти нового сезону «Я соромлюсь свого тіла» здійснити заповітну мрію чоловіка? Подробиці дивіться далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Колишня пацієнтка проєкту Ярослава Усипенко продовжує боротися за своє здоров’я. Три роки тому історія дівчини шокувала всю країну. Через наркозалежність Яся втратила нижню щелепу. Щоб розв’язати проблему, пацієнтка пройшла важкий шлях:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>десятки консультацій;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>постійні обстеження;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>унікальну операцію зі встановлення штучної щелепи;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>протезування зубів.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Проте чи вдалося Ярославі повністю вирішити проблему? Результати лікування дізнайтеся в програмі «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 9 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У столичній клініці <a href="https://teleportal.ua/person/katerina-bezvershenko">Катерина Безвершенко</a> ретельно вивчає анкети майбутніх пацієнтів. У більшості з них однакові скарги: почервоніння на шкірі обличчя, а також судинна сітка на щоках та носі. Медик швидко встановила діагноз – купероз. Дивіться онлайн проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 9 випуск від 27.10.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як лікувати шкірне захворювання.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ya-soromlyus-svogo-tila/sezon-6/vypusk-8">«Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 8 випуск.</a></span></p>

Захистив дівчину й обгорів: хулігани заживо підпалили чоловіка

Всі випуски | Сезон 6

Захистив дівчину й обгорів: хулігани заживо підпалили чоловіка

Катерина Безвершенко в медичній програмі СТБ «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 9 випуск від 27.10.2019 прийняла одного з найскладніших пацієнтів. Від історії, яку розповів Мар’ян Кунчик, волосся дибки стає! Чотири роки тому чоловік захистив неповнолітню дівчину від хуліганів. Щоб помститися Мар’яну, кривдники облили його бензином і підпалили! Тіло чоловіка обгоріло на 75%, а внутрішні органи – на 16%. Пацієнт переніс 30 загальних операцій, проте повернути здоров’я та вроду так і не вдалося…

Повністю відновити шкіру після опіків відразу не вийде, тому в 9 випуску проєкту «Я соромлюсь свого тіла» (2019) Мар’ян Кунчик звернувся з проханням виправити шию. Через те, що на тіло пацієнта пересаджували велику кількість шкіри, шия майже з’єдналася з головою. Це не тільки виглядає неестетично, а й завдає зайвого клопоту Мар’яну. Він не може повноцінно рухати головою, а губи майже не змикаються. Чи зможуть експерти нового сезону «Я соромлюсь свого тіла» здійснити заповітну мрію чоловіка? Подробиці дивіться далі.

Колишня пацієнтка проєкту Ярослава Усипенко продовжує боротися за своє здоров’я. Три роки тому історія дівчини шокувала всю країну. Через наркозалежність Яся втратила нижню щелепу. Щоб розв’язати проблему, пацієнтка пройшла важкий шлях:

  • десятки консультацій;
  • постійні обстеження;
  • унікальну операцію зі встановлення штучної щелепи;
  • протезування зубів.

Проте чи вдалося Ярославі повністю вирішити проблему? Результати лікування дізнайтеся в програмі «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 9 випуск.

У столичній клініці Катерина Безвершенко ретельно вивчає анкети майбутніх пацієнтів. У більшості з них однакові скарги: почервоніння на шкірі обличчя, а також судинна сітка на щоках та носі. Медик швидко встановила діагноз – купероз. Дивіться онлайн проєкт «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 9 випуск від 27.10.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся, як лікувати шкірне захворювання.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Я соромлюсь свого тіла» 6 сезон 8 випуск.