Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вантаж колишніх стосунків: цінний досвід або бірка «був у вжитку»
<p>Сьогодні починається нова історія улюбленого шоу українок «Як вийти заміж» 2019. Незмінна чарівна ведуча <a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a> разом із постійними експертами обговорить, що заважає дівчатам будувати довгі та щасливі стосунки, як повинна себе відчувати жінка поруч зі своєю половинкою і головне, як зрозуміти себе саму і свої потреби. Нові теми, шокуючі й зворушливі історії, гарячі обговорення – усе це вже чекає на тебе в 9 сезоні пост-шоу «Як вийти заміж».</p> <p>Основна тема шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 1 випуск від 15.03.2019 – вантаж колишніх стосунків. Що краще: будувати щось нове, коли в тебе зовсім немає досвіду або коли тебе не відпускають спогади про старі провали? Сьогодні ми почуємо правдиві болісні історії про минулі стосунки <a href="https://teleportal.ua/person/olga">Олі</a>, Юлі, <a href="https://teleportal.ua/person/karolina">Кароліни</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/valeriya">Лєри</a>. У чому вони зізнаються в студії Як вийти заміж? Роза Аль-Намрі дізнається багато несподіваних подробиць про учасниць!</p> <p>Відомо, що <a href="https://teleportal.ua/person/yulya">Юля</a> вже була заміжня, але чоловік не підтримував її прагнень і з часом почав багато пити. Шлюб розпався через 3 роки. У пост-шоу «Як вийти заміж» 15.03.2019 дивись, де екс-чоловік Юлі зробив їй пропозицію і чому шукав розради на дні чарки? Ганна Калина, постійний експерт «Як вийти заміж» 2019, викрила дівчину в брехні: вона розповідала зовсім інші подробиці про особисте життя, коли проходила кастинг! Що Юля приховує від <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіти Добриніна</a>? Не пропусти вже сьогодні ввечері!</p> <p>У шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 1 випуск Арсен Мірзоян посперечається з дівчатами про ставлення до шлюбу. Чому чоловіка, який вже був одружений, сприймають, як зіпсованого шлюбом і без зворотного шляху назад? Чому 5 років спільного проживання без штампа в паспорті зберігають за чоловіком статус холостяка, а ось такий же період у шлюбі – ні? Чим дівчата пояснили це – дізнайся в пост-шоу «Як вийти заміж» 2019.</p> <p>Дивись онлайн «Як вийти заміж» 9 сезон 1 випуск на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Стань першим, хто побачить: Ліза зізнається в шокуючих методах, як вона стала популярним блогером!</p> <p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-2">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 2 від 15 березня</a>.</p>

Вантаж колишніх стосунків: цінний досвід або бірка «був у вжитку»

Всі випуски | 2019

Вантаж колишніх стосунків: цінний досвід або бірка «був у вжитку»

Сьогодні починається нова історія улюбленого шоу українок «Як вийти заміж» 2019. Незмінна чарівна ведуча Роза Аль-Намрі разом із постійними експертами обговорить, що заважає дівчатам будувати довгі та щасливі стосунки, як повинна себе відчувати жінка поруч зі своєю половинкою і головне, як зрозуміти себе саму і свої потреби. Нові теми, шокуючі й зворушливі історії, гарячі обговорення – усе це вже чекає на тебе в 9 сезоні пост-шоу «Як вийти заміж».

Основна тема шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 1 випуск від 15.03.2019 – вантаж колишніх стосунків. Що краще: будувати щось нове, коли в тебе зовсім немає досвіду або коли тебе не відпускають спогади про старі провали? Сьогодні ми почуємо правдиві болісні історії про минулі стосунки Олі, Юлі, Кароліни та Лєри. У чому вони зізнаються в студії Як вийти заміж? Роза Аль-Намрі дізнається багато несподіваних подробиць про учасниць!

Відомо, що Юля вже була заміжня, але чоловік не підтримував її прагнень і з часом почав багато пити. Шлюб розпався через 3 роки. У пост-шоу «Як вийти заміж» 15.03.2019 дивись, де екс-чоловік Юлі зробив їй пропозицію і чому шукав розради на дні чарки? Ганна Калина, постійний експерт «Як вийти заміж» 2019, викрила дівчину в брехні: вона розповідала зовсім інші подробиці про особисте життя, коли проходила кастинг! Що Юля приховує від Нікіти Добриніна? Не пропусти вже сьогодні ввечері!

У шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 1 випуск Арсен Мірзоян посперечається з дівчатами про ставлення до шлюбу. Чому чоловіка, який вже був одружений, сприймають, як зіпсованого шлюбом і без зворотного шляху назад? Чому 5 років спільного проживання без штампа в паспорті зберігають за чоловіком статус холостяка, а ось такий же період у шлюбі – ні? Чим дівчата пояснили це – дізнайся в пост-шоу «Як вийти заміж» 2019.

Дивись онлайн «Як вийти заміж» 9 сезон 1 випуск на сайті Teleportal.ua.

Стань першим, хто побачить: Ліза зізнається в шокуючих методах, як вона стала популярним блогером!

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 2 від 15 березня.