Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Знайомство з батьками: чи варто прикидатися кращою версією себе?
<p style="text-align:justify">Ведуча пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">«Як вийти заміж» 9 сезон</a> 10 випуск від 17.05.2019, чарівна <a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a> знає, коли стосунки наближаються до весілля – не уникнути знайомства з батьками. Кожній дівчині хочеться справити найкраще враження. Щоб цього досягти, вони обирають різні стратегії: хтось поспішає показати кулінарні здібності, хтось турботу про близьких, а інші обирають шлях угоди та лестощів. У шоу «Як вийти заміж» 2019 дізнаємося думку експертів: як краще поводитися під час знайомства з батьками.</p> <p style="text-align:justify">Відповідь на це питання точно знає мама Нікіти Добриніна – Олена. Адже вона встигла за короткий термін познайомитися з цілою трійкою обраниць сина! У 10 випуску «Як вийти заміж» жінка розповість, як готувалася до цієї важливої ​​події, і з ким із дівчат їй було найважче спілкуватися? Під час зустрічі в Олени склалося враження, що Даша їй занадто багато лестила, у той час як Ліля була прямолінійною, а Софія вразила мудру маму зі стажем глибиною своїх роздумів. Дивись онлайн «Як вийти заміж» 17.05.19 та дізнайся, кого з дівчат Олена хотіла би бачити поруч із холостяком?</p> <p style="text-align:justify">Учасниці шоу помітно нервували перед знайомством. Але тільки Ліля переживала не тільки про загальне враження батьків Нікіти Добриніна, але і з приводу відмінності своєї національності. Невже в житті дівчина вже зустрічалася з нетерпимістю? І як вона пережила перехресний допит, якому її піддали рідні чоловіка? У сюжеті 10 випуску «Як вийти заміж» 9 сезон ми побачимо, що вона трималася молодцем. Але чого їй коштувала ця витримка?</p> <p style="text-align:justify">Не пропусти! Сьогодні в пост-шоу «Як вийти заміж» ми вперше побачимо сльози найсильнішої учасниці проекту – Даші. Що змусило її заплакати? Чому Олена звинуватила її в лицемірстві? Чи було його місце в поведінці героїні насправді?</p> <p style="text-align:justify">Дізнайся всі подробиці – дивись онлайн пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 10 випуск на Teleportal.ua</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vypusk-9">«Як вийти заміж» 2019 випуск 9</a> прямо зараз.</p> <p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-11">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 11 від 17 травня</a>.</p>

Знайомство з батьками: чи варто прикидатися кращою версією себе?

Всі випуски | 2019

Знайомство з батьками: чи варто прикидатися кращою версією себе?

Ведуча пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 10 випуск від 17.05.2019, чарівна Роза Аль-Намрі знає, коли стосунки наближаються до весілля – не уникнути знайомства з батьками. Кожній дівчині хочеться справити найкраще враження. Щоб цього досягти, вони обирають різні стратегії: хтось поспішає показати кулінарні здібності, хтось турботу про близьких, а інші обирають шлях угоди та лестощів. У шоу «Як вийти заміж» 2019 дізнаємося думку експертів: як краще поводитися під час знайомства з батьками.

Відповідь на це питання точно знає мама Нікіти Добриніна – Олена. Адже вона встигла за короткий термін познайомитися з цілою трійкою обраниць сина! У 10 випуску «Як вийти заміж» жінка розповість, як готувалася до цієї важливої ​​події, і з ким із дівчат їй було найважче спілкуватися? Під час зустрічі в Олени склалося враження, що Даша їй занадто багато лестила, у той час як Ліля була прямолінійною, а Софія вразила мудру маму зі стажем глибиною своїх роздумів. Дивись онлайн «Як вийти заміж» 17.05.19 та дізнайся, кого з дівчат Олена хотіла би бачити поруч із холостяком?

Учасниці шоу помітно нервували перед знайомством. Але тільки Ліля переживала не тільки про загальне враження батьків Нікіти Добриніна, але і з приводу відмінності своєї національності. Невже в житті дівчина вже зустрічалася з нетерпимістю? І як вона пережила перехресний допит, якому її піддали рідні чоловіка? У сюжеті 10 випуску «Як вийти заміж» 9 сезон ми побачимо, що вона трималася молодцем. Але чого їй коштувала ця витримка?

Не пропусти! Сьогодні в пост-шоу «Як вийти заміж» ми вперше побачимо сльози найсильнішої учасниці проекту – Даші. Що змусило її заплакати? Чому Олена звинуватила її в лицемірстві? Чи було його місце в поведінці героїні насправді?

Дізнайся всі подробиці – дивись онлайн пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 10 випуск на Teleportal.ua

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – дивись «Як вийти заміж» 2019 випуск 9 прямо зараз.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 11 від 17 травня.