Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Історії «за кадром», життя після проекту і чи був таємний секс у Добриніна
<p style="text-align:justify">Дивись неймовірний фінал <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">«Як вийти заміж» 9 сезон</a> 11 випуск від 31.05.2019, який вперше в історії шоу відкриє завісу над таємницею особистого життя учасниць всіх сезонів проекту, а також покаже, як насправді знімають найромантичніше шоу України. Сьогодні ми дізнаємося, яких успіхів досягли героїні за кадром, зможемо побачити навіть екс-холостяків! У шоу «Як вийти заміж» 2019 чоловіки розкажуть Розі Аль-Намрі, з ким у них зав'язалися стосунки, а Дмитро Черкасов навіть представить свою дружину та дітей! Не пропусти!</p> <p style="text-align:justify">Основною темою спецвипуску пост-шоу «Як вийти заміж» (фінал) стала критика хейтерів. Після того, як учасниць показали на великому екрані, на них відразу ж полилися річки негативних коментарів! Найбільше потерпає Софія: користувачі соціальних мереж ображають не тільки саму дівчину, але і її сім'ю. Зате Наташа зберігає повний спокій. В ефірі шоу «Як вийти заміж» 31.05.2019 вона заявила, що кожен день приділяє час на спілкування з підписниками і навіть хейтерами! Яка ж стратегія правильна?</p> <p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a> не дарма підняла тему коментарів, адже саме в 11 випуску «Як вийти заміж» 9 сезон Анна Калина, учасниці пост-шоу і навіть холостяки дадуть відповіді на найпоширеніші запитання і ствердження глядачів:</p> <ul> <li style="text-align:justify">Правда, що дівчата вигадують історії заради проекту?</li> <li style="text-align:justify">Невже всі йдуть на проект тільки заради піару?</li> <li style="text-align:justify">Чи можна по-справжньому закохатися під прицілом камер?</li> <li style="text-align:justify">Чи реально потрапити на шоу без «блату»?</li> </ul> <p style="text-align:justify">У глядачів пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 буде унікальна можливість: побачити, що залишилося за кадром проекту, як знімали побачення, скільки людей беруть участь у виробництві і як проходять закордонні поїздки.</p> <p style="text-align:justify">Роза Аль-Намрі розкриє і найбільш інтимне запитання: чи був у когось на проекті секс? І як зараз складаються стосунки Даші та Нікіти Добриніна?</p> <p style="text-align:justify">Все це і багато іншого ти дізнаєшся вже сьогодні – дивись онлайн фінал «Як вийти заміж» 9 сезон 11 випуск на сайті «Телепортал».</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vypusk-10">«Як вийти заміж» випуск 10</a>.</p> <p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-12">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 12 від 24 травня.</a></p>

Історії «за кадром», життя після проекту і чи був таємний секс у Добриніна

Всі випуски | 2019

Історії «за кадром», життя після проекту і чи був таємний секс у Добриніна

Дивись неймовірний фінал «Як вийти заміж» 9 сезон 11 випуск від 31.05.2019, який вперше в історії шоу відкриє завісу над таємницею особистого життя учасниць всіх сезонів проекту, а також покаже, як насправді знімають найромантичніше шоу України. Сьогодні ми дізнаємося, яких успіхів досягли героїні за кадром, зможемо побачити навіть екс-холостяків! У шоу «Як вийти заміж» 2019 чоловіки розкажуть Розі Аль-Намрі, з ким у них зав'язалися стосунки, а Дмитро Черкасов навіть представить свою дружину та дітей! Не пропусти!

Основною темою спецвипуску пост-шоу «Як вийти заміж» (фінал) стала критика хейтерів. Після того, як учасниць показали на великому екрані, на них відразу ж полилися річки негативних коментарів! Найбільше потерпає Софія: користувачі соціальних мереж ображають не тільки саму дівчину, але і її сім'ю. Зате Наташа зберігає повний спокій. В ефірі шоу «Як вийти заміж» 31.05.2019 вона заявила, що кожен день приділяє час на спілкування з підписниками і навіть хейтерами! Яка ж стратегія правильна?

Роза Аль-Намрі не дарма підняла тему коментарів, адже саме в 11 випуску «Як вийти заміж» 9 сезон Анна Калина, учасниці пост-шоу і навіть холостяки дадуть відповіді на найпоширеніші запитання і ствердження глядачів:

  • Правда, що дівчата вигадують історії заради проекту?
  • Невже всі йдуть на проект тільки заради піару?
  • Чи можна по-справжньому закохатися під прицілом камер?
  • Чи реально потрапити на шоу без «блату»?

У глядачів пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 буде унікальна можливість: побачити, що залишилося за кадром проекту, як знімали побачення, скільки людей беруть участь у виробництві і як проходять закордонні поїздки.

Роза Аль-Намрі розкриє і найбільш інтимне запитання: чи був у когось на проекті секс? І як зараз складаються стосунки Даші та Нікіти Добриніна?

Все це і багато іншого ти дізнаєшся вже сьогодні – дивись онлайн фінал «Як вийти заміж» 9 сезон 11 випуск на сайті «Телепортал».

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Як вийти заміж» випуск 10.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 12 від 24 травня.