Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як сподобатися чоловікові: бути ініціативною або традиційно дати йому зробити перший крок
<p>Роза Аль-Намрі з героїнями пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">«Як вийти заміж» 2019</a> розбирається у важкій проблемі: чи варто дівчині проявляти ініціативу при знайомстві з хлопцем або ж по-старому чекати від нього першого кроку.</p> <p>Грати за правилами або відразу показати себе – тема пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 2 випуск від 22.03.2019. Безліч книг із побудови стосунків радять дівчатам забути про ініціативу і не лякати хлопців своєю наполегливістю. Кілька головних правил поведінки свідчать:</p> <ul> <li>не запрошувати чоловіка на перше побачення;</li> <li>не демонструвати йому свої почуття занадто відкрито;</li> <li>не цілуватися на першому побаченні;</li> <li>не критикувати чоловіка і дати йому відчути своє верховенство.</li> </ul> <p>Чомусь із цими вимогами не згодні досвідчені експерти пост-шоу «Як вийти заміж». Досвід продемонстрував: дівчата, які вели себе сміливіше і розкутіше домоглися цього тижня високих результатів! Звичайно, мова про перший поцілунок у новому сезоні шоу! Даша порушила всі можливі принципи, продиктовані суспільством, і у них із Нікітою Добриніним видався неймовірно чарівний вечір, а поцілунок дав народження їхній власній теплій історії.</p> <p>Запрошений експерт у студію «Як вийти заміж» 22.03.2019 співачка і телеведуча Ольга Цибульська також впевнена: якби вона не проявляла ініціативи, то ніколи б не вийшла заміж. З іншого боку, можна захопитися і налякати свого обранця так, що він втече при першій нагоді!</p> <p><a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a> поговорить сьогодні з трьома героїнями Кароліною, Юлією і Лілею про їхні невдалі стосунки з Нікітою Добриніним. На їхньому прикладі ми побачимо, як на історії дівчат вплинули занадто велика пасивність і постійне очікування «вчинків» від чоловіка і, навпаки, зайва самовпевненість і настирливість.</p> <p>Як знайти золоту середину? Дізнаємося в пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 2 випуск – дивись онлайн уже сьогодні ввечері на Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vipusk-1">«Як вийти заміж» 1 випуск</a>.</p> <p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-3">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 3 від 22 березня.</a></p>

Як сподобатися чоловікові: бути ініціативною або традиційно дати йому зробити перший крок

Всі випуски | 2019

Як сподобатися чоловікові: бути ініціативною або традиційно дати йому зробити перший крок

Роза Аль-Намрі з героїнями пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 розбирається у важкій проблемі: чи варто дівчині проявляти ініціативу при знайомстві з хлопцем або ж по-старому чекати від нього першого кроку.

Грати за правилами або відразу показати себе – тема пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 2 випуск від 22.03.2019. Безліч книг із побудови стосунків радять дівчатам забути про ініціативу і не лякати хлопців своєю наполегливістю. Кілька головних правил поведінки свідчать:

  • не запрошувати чоловіка на перше побачення;
  • не демонструвати йому свої почуття занадто відкрито;
  • не цілуватися на першому побаченні;
  • не критикувати чоловіка і дати йому відчути своє верховенство.

Чомусь із цими вимогами не згодні досвідчені експерти пост-шоу «Як вийти заміж». Досвід продемонстрував: дівчата, які вели себе сміливіше і розкутіше домоглися цього тижня високих результатів! Звичайно, мова про перший поцілунок у новому сезоні шоу! Даша порушила всі можливі принципи, продиктовані суспільством, і у них із Нікітою Добриніним видався неймовірно чарівний вечір, а поцілунок дав народження їхній власній теплій історії.

Запрошений експерт у студію «Як вийти заміж» 22.03.2019 співачка і телеведуча Ольга Цибульська також впевнена: якби вона не проявляла ініціативи, то ніколи б не вийшла заміж. З іншого боку, можна захопитися і налякати свого обранця так, що він втече при першій нагоді!

Роза Аль-Намрі поговорить сьогодні з трьома героїнями Кароліною, Юлією і Лілею про їхні невдалі стосунки з Нікітою Добриніним. На їхньому прикладі ми побачимо, як на історії дівчат вплинули занадто велика пасивність і постійне очікування «вчинків» від чоловіка і, навпаки, зайва самовпевненість і настирливість.

Як знайти золоту середину? Дізнаємося в пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 2 випуск – дивись онлайн уже сьогодні ввечері на Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Як вийти заміж» 1 випуск.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 3 від 22 березня.