Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як не задушити стосунки пристрастю й емоціями?
<p>Коли починаєш будувати стосунки, то завжди хочеться побільше часу проводити разом, відчувати якомога більше почуттів спільно з партнером і, звичайно, показати йому свою симпатію. Однак занадто сильна відвертість при перших зустрічах може налякати чоловіка, а слабка – погасити його бажання й інтерес. Що ж вибрати? Розбиралася <a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a> в пост-шоу «Як вийти заміж».</p> <p>Експерти й прекрасні гості шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 3 випуск від 29.03.2019 обговорювали тему: як віддатися почуттям і не нашкодити собі. Четвертий тиждень проекту виявився дуже емоційним: ми дізналися подробиці сексуального життя Нікіти Добриніна, пережили цілих три поцілунки, бачили сльози Олі та гнів дівчат. Де слід дати волю пристрасті, а де – стриманості, радив Річард Горн, шоумен і художник, зоряний експерт пост-шоу «Як вийти заміж». Новий випуск став примітний тим, що дівчата вперше розлютили Добриніна, який у відповідь влаштував найнапруженішу церемонію троянд і публічно відібрав горезвісний телефон. Чи змогли учасниці відійти від цих подій?</p> <p>Пристрасть у стосунках може бути різна:</p> <ul> <li>пристрасть у ліжку,</li> <li>запаморочливі побачення,</li> <li>пристрасть до спільних захоплень,</li> <li>гучні сварки.</li> </ul> <p>Що це слово означає для героїнь <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">«Як вийти заміж» 2019</a>? У 3 випуску дізнаємося, чому Наташа так негативно поставилася до новини, що в Нікіти Добриніна був секс утрьох. Який досвід уже був у дівчини? Наталя Єжова проаналізує ситуацію і відповість: чи можуть у сексі й у стосунках бути якісь норми?</p> <p>Не пропусти в шоу «Як вийти заміж» 29.03.2019, хто назве відвертий образ Юлі на вечірці знайомств - м'ясом?! Річард Горн відкриє секрет, як чоловіки ставляться до першого поцілунку. А Наталя та Софія пересваряться прямо під час ефіру!</p> <p>Що стало причиною конфлікту? І як себе почуває Оля після приниження з боку Добриніна? Дивись онлайн «Як вийти заміж» 9 сезон 3 випуск від 29.03.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vipusk-2">«Як вийти заміж» 2019 випуск 2</a>.</p> <p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-4">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 4 від 29 березня.</a></p>

Як не задушити стосунки пристрастю й емоціями?

Всі випуски | 2019

Як не задушити стосунки пристрастю й емоціями?

Коли починаєш будувати стосунки, то завжди хочеться побільше часу проводити разом, відчувати якомога більше почуттів спільно з партнером і, звичайно, показати йому свою симпатію. Однак занадто сильна відвертість при перших зустрічах може налякати чоловіка, а слабка – погасити його бажання й інтерес. Що ж вибрати? Розбиралася Роза Аль-Намрі в пост-шоу «Як вийти заміж».

Експерти й прекрасні гості шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 3 випуск від 29.03.2019 обговорювали тему: як віддатися почуттям і не нашкодити собі. Четвертий тиждень проекту виявився дуже емоційним: ми дізналися подробиці сексуального життя Нікіти Добриніна, пережили цілих три поцілунки, бачили сльози Олі та гнів дівчат. Де слід дати волю пристрасті, а де – стриманості, радив Річард Горн, шоумен і художник, зоряний експерт пост-шоу «Як вийти заміж». Новий випуск став примітний тим, що дівчата вперше розлютили Добриніна, який у відповідь влаштував найнапруженішу церемонію троянд і публічно відібрав горезвісний телефон. Чи змогли учасниці відійти від цих подій?

Пристрасть у стосунках може бути різна:

  • пристрасть у ліжку,
  • запаморочливі побачення,
  • пристрасть до спільних захоплень,
  • гучні сварки.

Що це слово означає для героїнь «Як вийти заміж» 2019? У 3 випуску дізнаємося, чому Наташа так негативно поставилася до новини, що в Нікіти Добриніна був секс утрьох. Який досвід уже був у дівчини? Наталя Єжова проаналізує ситуацію і відповість: чи можуть у сексі й у стосунках бути якісь норми?

Не пропусти в шоу «Як вийти заміж» 29.03.2019, хто назве відвертий образ Юлі на вечірці знайомств - м'ясом?! Річард Горн відкриє секрет, як чоловіки ставляться до першого поцілунку. А Наталя та Софія пересваряться прямо під час ефіру!

Що стало причиною конфлікту? І як себе почуває Оля після приниження з боку Добриніна? Дивись онлайн «Як вийти заміж» 9 сезон 3 випуск від 29.03.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Як вийти заміж» 2019 випуск 2.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 4 від 29 березня.