Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ревнощі у стосунках: чи потрібно тримати емоції під контролем?
<p>Коли ти в стосунках із чоловіком, то заховатися кудись від ревнощів просто неможливо. Деякі вважають, це проявом почуттів і небайдужості, інші – що ревнощі вбиває любов. Хто правий? Дізнаємося сьогодні в ефірі пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">«Як вийти заміж» 2019</a>.</p> <p>Героїні проекту СТБ «Як вийти заміж» 9 сезон 4 випуск від 05.04.2019 розкриються з нового боку: чи ревнують вони Нікіту Добриніна? Яку роль зіграли ревнощі в їхніх минулих стосунках? У гостях у Рози Аль-Намрі побуде дівчина, яка, на думку ведучої, ніколи не відчувала цього пекучого й підступного почуття. Однак небажання влаштовувати коханому сцену призвело до того, що вона передчасно здалася і втратила стосунки, які могла зберегти.</p> <p>Як можна задавити чоловіка ревнощами, розповість <a href="https://teleportal.ua/person/liliya">Ліля</a> в сьогоднішньому випуску шоу «Як вийти заміж». Для дівчини настав вирішальний час. Вона нарешті потрапила на індивідуальне побачення і стала фавориткою тижня. Але це далося героїні нелегко – 4 тижні від початку шоу вона зовсім не бачилася з Нікітою Добриніним і тільки смиренно терпіла й чекала. Як їй вдалося натренувати таку силу волі? Особливо, зважаючи на те, що в минулому Ліля приділяла занадто багато уваги своєму чоловікові, завалювала його смс, зізнаннями, питаннями про те, що він поїв і де знаходиться. Дізнайся секрет її успіху в пост-шоу «Як вийти заміж» 05.04.2019.</p> <p>Одна з найскандальніших героїнь романтичного шоу <a href="https://teleportal.ua/person/olga">Оля</a> розповість всю правду про своє минуле. Не дивлячись на блискучу зовнішність, дівчина дуже не впевнена в собі. Це і викликає в неї паніку і напади ревнощів. У студії «Як вийти заміж» 9 сезон 4 випуск розібратися з проблемами їй допоможе запрошений експерт Галина Присташ – учасниця 8 сезону шоу «Холостяк».</p> <p>Дивись онлайн «Як вийти заміж» 2019 випуск 4 на сайті Teleportal.ua. Дізнайся неймовірну правду, у якої дівчини був шанс залишитися з Нікітою Добриніним і попросити в нього троянду, але вона не скористалася цією можливістю?</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vipusk-3">«Як вийти заміж» випуск 3</a>.</p> <p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-5">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 5 від 5 квітня.</a></p>

Ревнощі у стосунках: чи потрібно тримати емоції під контролем?

Всі випуски | 2019

Ревнощі у стосунках: чи потрібно тримати емоції під контролем?

Коли ти в стосунках із чоловіком, то заховатися кудись від ревнощів просто неможливо. Деякі вважають, це проявом почуттів і небайдужості, інші – що ревнощі вбиває любов. Хто правий? Дізнаємося сьогодні в ефірі пост-шоу «Як вийти заміж» 2019.

Героїні проекту СТБ «Як вийти заміж» 9 сезон 4 випуск від 05.04.2019 розкриються з нового боку: чи ревнують вони Нікіту Добриніна? Яку роль зіграли ревнощі в їхніх минулих стосунках? У гостях у Рози Аль-Намрі побуде дівчина, яка, на думку ведучої, ніколи не відчувала цього пекучого й підступного почуття. Однак небажання влаштовувати коханому сцену призвело до того, що вона передчасно здалася і втратила стосунки, які могла зберегти.

Як можна задавити чоловіка ревнощами, розповість Ліля в сьогоднішньому випуску шоу «Як вийти заміж». Для дівчини настав вирішальний час. Вона нарешті потрапила на індивідуальне побачення і стала фавориткою тижня. Але це далося героїні нелегко – 4 тижні від початку шоу вона зовсім не бачилася з Нікітою Добриніним і тільки смиренно терпіла й чекала. Як їй вдалося натренувати таку силу волі? Особливо, зважаючи на те, що в минулому Ліля приділяла занадто багато уваги своєму чоловікові, завалювала його смс, зізнаннями, питаннями про те, що він поїв і де знаходиться. Дізнайся секрет її успіху в пост-шоу «Як вийти заміж» 05.04.2019.

Одна з найскандальніших героїнь романтичного шоу Оля розповість всю правду про своє минуле. Не дивлячись на блискучу зовнішність, дівчина дуже не впевнена в собі. Це і викликає в неї паніку і напади ревнощів. У студії «Як вийти заміж» 9 сезон 4 випуск розібратися з проблемами їй допоможе запрошений експерт Галина Присташ – учасниця 8 сезону шоу «Холостяк».

Дивись онлайн «Як вийти заміж» 2019 випуск 4 на сайті Teleportal.ua. Дізнайся неймовірну правду, у якої дівчини був шанс залишитися з Нікітою Добриніним і попросити в нього троянду, але вона не скористалася цією можливістю?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись пост-шоу «Як вийти заміж» випуск 3.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 5 від 5 квітня.