Оберіть свою підписку
TELEPORTAL
БЕЗ РЕКЛАМИ
Дивіться без реклами сотні шоу й серіалів від телеканалів СТБ, ICTV та Нового в HD якості
Отримайте перші
днів за 1 грн,
а надалі сплачуйте грн/місяць
ОБИРАЙТЕ
TELEPORTAL
Все твоє ТБ
Дивіться без реклами сотні шоу й серіалів, а також прямий ефір 6 телеканалів (СТБ, ICTV, Новий, ОцеТБ, М1 та М2) у HD якості
Отримайте перші
днів за 1 грн,
а надалі сплачуйте грн/місяць
ОБИРАЙТЕ
Вибіріть собі підписку
TELEPORTAL
БЕЗ РЕКЛАМИ
Дивіться без реклами сотні шоу й серіалів від телеканалів СТБ, ICTV та Нового в HD якості
Отримайте перші
днів за 1 грн,
а надалі сплачуйте грн/місяць
це твоя підписка Змінити на цю?
TELEPORTAL
Все твоє ТБ
Дивіться без реклами сотні шоу й серіалів, а також прямий ефір 6 телеканалів (СТБ, ICTV, Новий, ОцеТБ, М1 та М2) у HD якості
Отримайте перші
днів за 1 грн,
а надалі сплачуйте грн/місяць
це твоя підписка Змінити на цю?
Пароль ********
Изменить

Подписка

Дата наступного платежу

Регистрация

*Здійснюючи оплату ви приймаєте угоду користувача. Підписка передбачає автоматичне продовження по регулярній вартості вашого тарифного плану. Ви завжди можете відмовитися від сервісу і скасувати автооплату в особистому кабінеті на сайті www.teleportal.ua
Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Брехня у стосунках: необхідність чи крайність?
<p>Британські вчені стверджують, кожна людина бреше, як мінімум, 4 рази на день. А як часто брешуть героїні пост-шоу «Як вийти заміж» Нікіті Добриніну? Дізнається <a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a>.</p> <p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">«Як вийти заміж» 9 сезон</a> 5 випуск від 12.04.2019 експерти та гості студії обговорять тему брехні в стосунках: чи може вона бути рятівним колом або це баласт, що тягне на дно. На думку сексолога Наталії Єжової, ми брешемо своїм коханим із трьох причин:</p> <ul> <li>через страх, намагаючись залишитися безкарними й у безпеці;</li> <li>щоб заспокоїти свого партнера;</li> <li>тримати марку і здаватися іншими.</li> </ul> <p>Цього тижня ми дізналися багато шокуючих фактів про життя героїнь пост-шоу «Як вийти заміж». Оскільки в будинку з'явилися цілих три нових учасниці! Вони вибили дівчат із колії та змусили зняти милі чарівні маски. Реальні мотиви і характери деяких красунь здивували навіть самого Нікіту Добриніна. Цього тижня він попрощався з однією зі своїх фавориток – Юлею.</p> <p>Сьогодні дівчина прийде в студію «Як вийти заміж» 2019, щоб відповісти, чому в неї не вийшло побудувати стосунки з Нікітою, і подивитися на свою поведінку з боку. Невже в неї так і не виникло інтересу до українського ведучого? Або справа тут в іншій історії, яка залишилася далеко в минулому? Войовнича Наташа не упустила можливості прокоментувати те, що відбувається. Героїня 5 випуску «Як вийти заміж» 9 сезон вважає, що Юля прийшла в проект за піаром і щоб прорекламувати свій бренд купальників. Чи справді це так?</p> <p>Роза Аль-Намрі поговорить із ще однією дівчиною, яку таємні експерти запідозрили в нещирості, – з Елізабет. В ефірі «Як вийти заміж» 12.04.2019 розкриємо секрет, як їй вдається контролювати не тільки свої слова, а й руху, а також прораховувати все на 20 кроків уперед?</p> <p>Дивись «Як вийти заміж» 9 сезон 5 випуск онлайн і дізнайся, що ще цікавого розкажуть про поведінку героїнь таємні експерти Марія Воліна та Діана Сідун-Сович.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу по пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vipusk-4">«Як вийти заміж» 4 випуск</a>.</p> <p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-6">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 6 від 12 квітня.</a></p>

Брехня у стосунках: необхідність чи крайність?

Всі випуски | 2019

Брехня у стосунках: необхідність чи крайність?

Британські вчені стверджують, кожна людина бреше, як мінімум, 4 рази на день. А як часто брешуть героїні пост-шоу «Як вийти заміж» Нікіті Добриніну? Дізнається Роза Аль-Намрі.

У проекті «Як вийти заміж» 9 сезон 5 випуск від 12.04.2019 експерти та гості студії обговорять тему брехні в стосунках: чи може вона бути рятівним колом або це баласт, що тягне на дно. На думку сексолога Наталії Єжової, ми брешемо своїм коханим із трьох причин:

  • через страх, намагаючись залишитися безкарними й у безпеці;
  • щоб заспокоїти свого партнера;
  • тримати марку і здаватися іншими.

Цього тижня ми дізналися багато шокуючих фактів про життя героїнь пост-шоу «Як вийти заміж». Оскільки в будинку з'явилися цілих три нових учасниці! Вони вибили дівчат із колії та змусили зняти милі чарівні маски. Реальні мотиви і характери деяких красунь здивували навіть самого Нікіту Добриніна. Цього тижня він попрощався з однією зі своїх фавориток – Юлею.

Сьогодні дівчина прийде в студію «Як вийти заміж» 2019, щоб відповісти, чому в неї не вийшло побудувати стосунки з Нікітою, і подивитися на свою поведінку з боку. Невже в неї так і не виникло інтересу до українського ведучого? Або справа тут в іншій історії, яка залишилася далеко в минулому? Войовнича Наташа не упустила можливості прокоментувати те, що відбувається. Героїня 5 випуску «Як вийти заміж» 9 сезон вважає, що Юля прийшла в проект за піаром і щоб прорекламувати свій бренд купальників. Чи справді це так?

Роза Аль-Намрі поговорить із ще однією дівчиною, яку таємні експерти запідозрили в нещирості, – з Елізабет. В ефірі «Як вийти заміж» 12.04.2019 розкриємо секрет, як їй вдається контролювати не тільки свої слова, а й руху, а також прораховувати все на 20 кроків уперед?

Дивись «Як вийти заміж» 9 сезон 5 випуск онлайн і дізнайся, що ще цікавого розкажуть про поведінку героїнь таємні експерти Марія Воліна та Діана Сідун-Сович.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу по пошуки – переходь за посиланням і дивись «Як вийти заміж» 4 випуск.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 6 від 12 квітня.