Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Життя після поцілунку: хто не пробачив Нікіту Добриніна?
<p>Стосунки без конфліктів – швидше, виняток із правил. Однак сварки можуть не тільки руйнувати відносини, а й загартовувати їх, робити міцніше. Яку ж тактику вибрати в конфліктній ситуації, щоб отримати від неї максимальну користь? Знає ведуча пост-шоу «Як вийти заміж» <a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a>.</p> <p>Новий тиждень для героїнь шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">«Як вийти заміж» 9 сезон</a> 6 випуск від 19.04.2019 виявився як ніколи важким. Подорож до Франції почалося з того, що <a href="https://teleportal.ua/person/nikita-dobrinin">Нікіта Добринін</a> утік на таємне побачення з Лілею. Для всіх дівчат це був удар під дих. Вони не знали, куди поділася пара, що вони роблять і як скоро повернуться. Летіти в Бордо довелося без чоловіка їхньої мрії... Це спонтанне романтичне побачення змусило відчути себе покинутими й непотрібними всіх учасниць пост-шоу «Як вийти заміж». Тим часом тиждень набирав обертів і завершився скандальним поцілунком Нікіти й Даші, який побачили всі дівчата!</p> <p>Чи була це стратегія Даші? Або частина сценарію? Дізнаємося сьогодні ввечері в самої винуватиці чвар. В ефірі пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 вона розповість, як їй живеться в колі суперниць після поцілунку напоказ?</p> <p>Розібратися в конфлікті допоможе запрошений експерт, який сам відчув на собі тиск обмеженого часу й емоцій у проекті – екс-холостяк Іраклі Макацарія. В епіцентрі яких сварок, опинявся сам Іраклі? І чому він вважає, що втрачати голову в конфліктній ситуації – це чоловіча слабкість? Дізнаємося в пост-шоу «Як вийти заміж» 19.04.2019.</p> <p>Виявилося, Макацарія непогано обізнаний про життя героїнь 9 сезону «Як вийти заміж». У 6 випуску розкрився секрет, що він особисто зустрічався з Елізабет у сонячній Італії! Невже відразу після проекту дівчина завела роман з Іраклі – чоловіком, який уже підкорив серця багатьох українок?</p> <p>Дивись онлайн «Як вийти заміж» 9 сезон 6 випуск від 19.04.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vipusk-5">«Як вийти заміж» 2019 випуск 5</a>.</p> <p><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vipusk-7">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 7 від 19 квітня.</a></p>

Життя після поцілунку: хто не пробачив Нікіту Добриніна?

Всі випуски | 2019

Життя після поцілунку: хто не пробачив Нікіту Добриніна?

Стосунки без конфліктів – швидше, виняток із правил. Однак сварки можуть не тільки руйнувати відносини, а й загартовувати їх, робити міцніше. Яку ж тактику вибрати в конфліктній ситуації, щоб отримати від неї максимальну користь? Знає ведуча пост-шоу «Як вийти заміж» Роза Аль-Намрі.

Новий тиждень для героїнь шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 6 випуск від 19.04.2019 виявився як ніколи важким. Подорож до Франції почалося з того, що Нікіта Добринін утік на таємне побачення з Лілею. Для всіх дівчат це був удар під дих. Вони не знали, куди поділася пара, що вони роблять і як скоро повернуться. Летіти в Бордо довелося без чоловіка їхньої мрії... Це спонтанне романтичне побачення змусило відчути себе покинутими й непотрібними всіх учасниць пост-шоу «Як вийти заміж». Тим часом тиждень набирав обертів і завершився скандальним поцілунком Нікіти й Даші, який побачили всі дівчата!

Чи була це стратегія Даші? Або частина сценарію? Дізнаємося сьогодні ввечері в самої винуватиці чвар. В ефірі пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 вона розповість, як їй живеться в колі суперниць після поцілунку напоказ?

Розібратися в конфлікті допоможе запрошений експерт, який сам відчув на собі тиск обмеженого часу й емоцій у проекті – екс-холостяк Іраклі Макацарія. В епіцентрі яких сварок, опинявся сам Іраклі? І чому він вважає, що втрачати голову в конфліктній ситуації – це чоловіча слабкість? Дізнаємося в пост-шоу «Як вийти заміж» 19.04.2019.

Виявилося, Макацарія непогано обізнаний про життя героїнь 9 сезону «Як вийти заміж». У 6 випуску розкрився секрет, що він особисто зустрічався з Елізабет у сонячній Італії! Невже відразу після проекту дівчина завела роман з Іраклі – чоловіком, який уже підкорив серця багатьох українок?

Дивись онлайн «Як вийти заміж» 9 сезон 6 випуск від 19.04.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 випуск 5.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 7 від 19 квітня.