Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Викриття Даші та вся правда про таємне життя коханок
<p style="text-align:justify">Героїням шоу «Як вийти заміж» не звикати присвоювати один одному ярлики: актриса, коханка, лицемірка, провінціалка... Як правило, ці характеристики несуб'єктивні й можуть не відображати дійсність. Однак кожному доводиться з ними жити та боротися.</p> <p style="text-align:justify">Як же не стати заручником ярликів? У пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 7 випуск від 26.04.19 чарівна <a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a> й експерти намагалися знайти універсальний рецепт.</p> <p style="text-align:justify">Почати вирішили із самого важкого ярлика, який несподівано виявився дуже близьким учасницям шоу – коханка. З боку життя з одруженим чоловіком здається казкою: у тебе є любов, дорогі подарунки та заступництво. Однак це лише видимість, красива обгортка, ще один стереотип. Ці стосунки відбирають більше, ніж дають, зізналася Оля ведучій пост-шоу «Як вийти заміж». Настав той переломний момент, коли дівчина відкрила Нікіті Добриніну свої найпотаємніші секрети: довірила свою історію, емоції, біль і сльози.</p> <p style="text-align:justify">Як це бути коханкою? Олі досі важко згадувати цей період у житті. Вона хотіла спільних походів у кіно і по магазинах, спільних вечерь і сніданків, спільних ночей. А що отримувала натомість? Дивись онлайн у пост-шоу «Як вийти заміж» 26.04.2019.</p> <p style="text-align:justify">Ще одним відкриттям 7 випуску стала особистість Даші. Виявляється, учасницю не дарма вважали найхитрішою та лицемірною. Доведе це сюжет, підготовлений Розою Аль-Намрі. Що насправді думає Даша про героїнь <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">пост-шоу «Як вийти заміж» 2019</a>? І чи наважувалася вона сказати про це дівчатам в очі? Усі таємниці в її щоденниках сьогодні стануть явними! Яка буде реакція інших учасниць на неймовірну правду – дізнаємося вже сьогодні ввечері.</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 7 випуск на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vypusk-6">«Як вийти заміж» 6 випуск</a>.</p> <p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-8">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 8 від 26 квітня.</a></p>

Викриття Даші та вся правда про таємне життя коханок

Всі випуски | 2019

Викриття Даші та вся правда про таємне життя коханок

Героїням шоу «Як вийти заміж» не звикати присвоювати один одному ярлики: актриса, коханка, лицемірка, провінціалка... Як правило, ці характеристики несуб'єктивні й можуть не відображати дійсність. Однак кожному доводиться з ними жити та боротися.

Як же не стати заручником ярликів? У пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 7 випуск від 26.04.19 чарівна Роза Аль-Намрі й експерти намагалися знайти універсальний рецепт.

Почати вирішили із самого важкого ярлика, який несподівано виявився дуже близьким учасницям шоу – коханка. З боку життя з одруженим чоловіком здається казкою: у тебе є любов, дорогі подарунки та заступництво. Однак це лише видимість, красива обгортка, ще один стереотип. Ці стосунки відбирають більше, ніж дають, зізналася Оля ведучій пост-шоу «Як вийти заміж». Настав той переломний момент, коли дівчина відкрила Нікіті Добриніну свої найпотаємніші секрети: довірила свою історію, емоції, біль і сльози.

Як це бути коханкою? Олі досі важко згадувати цей період у житті. Вона хотіла спільних походів у кіно і по магазинах, спільних вечерь і сніданків, спільних ночей. А що отримувала натомість? Дивись онлайн у пост-шоу «Як вийти заміж» 26.04.2019.

Ще одним відкриттям 7 випуску стала особистість Даші. Виявляється, учасницю не дарма вважали найхитрішою та лицемірною. Доведе це сюжет, підготовлений Розою Аль-Намрі. Що насправді думає Даша про героїнь пост-шоу «Як вийти заміж» 2019? І чи наважувалася вона сказати про це дівчатам в очі? Усі таємниці в її щоденниках сьогодні стануть явними! Яка буде реакція інших учасниць на неймовірну правду – дізнаємося вже сьогодні ввечері.

Дивись онлайн пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 7 випуск на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Як вийти заміж» 6 випуск.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 8 від 26 квітня.