Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Турбота батьків: чому рідні зруйнують ваші стосунки з чоловіком
<p style="text-align:justify">Сьогодні в <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019">пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон</a> 9 випуск від 10.05.19 герої й експерти обговорять найбільш хвилюючий момент у будь-яких стосунках – знайомство з рідними. Як батьки впливають на дітей і до чого деколи приводять їхні благі наміри? Відповіді на ці запитання точно знають учасниці: Даша, Ліля, Софія і Марина. Знайти найвдаліший компроміс дівчатам та їхнім мамам в ефірі шоу «Як вийти заміж» 2019 допоможе неповторна <a href="https://teleportal.ua/person/olga-sumska">Ольга Сумська</a> – Народна артистка України і мама двох прекрасних доньок.</p> <p style="text-align:justify">Учасниці пост-шоу «Як вийти заміж» 10.05.2019 цього тижня познайомили Нікіту Добриніна зі своїми сім'ями. Даша більше за інших була рада впустити холостяка до свого світу, показати, які веселі і сучасні в неї батьки і як затишно в їхньому будинку. Мама Тетяна так хотіла підтримати дочку і допомогти їй, що замість неї зізналася Нікіті: Даша по вуха закохана! Тільки ця інформація мало не коштувала героїні троянди. У 9 випуску «Як вийти заміж» 9 досвідчена мама Ольга Сумська порадить, як і чому варто приховувати від родини подробиці стосунків із чоловіком.</p> <p style="text-align:justify">У Лілі з її мамою Оксаною інші проблеми. Замість того, щоб сватати учасницю пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 Нікіті Добриніну, родичі звалили на нього цілу купу Ліліних недоліків. До того ж жартували над дівчиною так уїдливо, що холостяку захотілося її захистити. Ліля заспокоїла експертів – у її родині так прийнято і вона зовсім не ображається. Тоді чому героїня ніколи не говорить мамі і сестрі слова любові? Розбереться психолог-сексолог Наталя Єжова.</p> <p style="text-align:justify">Дивись пост-шоу «Як вийти заміж» 9 випуск онлайн і дізнайся, чому сім'я Марини може бути винна в тому, що вона покинула проект? І відповідь на найбільш інтригуюче запитання тижня: звідки у 18-річної дівчини з'явилися гроші на відкриття модельного агентства?</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh/2019/vypusk-8">пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 випуск 8</a>.</p> <p style="text-align:justify"><a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak/sezon-9/vypusk-10">Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 10 від 10 травня.</a></p>

Турбота батьків: чому рідні зруйнують ваші стосунки з чоловіком

Всі випуски | 2019

Турбота батьків: чому рідні зруйнують ваші стосунки з чоловіком

Сьогодні в пост-шоу «Як вийти заміж» 9 сезон 9 випуск від 10.05.19 герої й експерти обговорять найбільш хвилюючий момент у будь-яких стосунках – знайомство з рідними. Як батьки впливають на дітей і до чого деколи приводять їхні благі наміри? Відповіді на ці запитання точно знають учасниці: Даша, Ліля, Софія і Марина. Знайти найвдаліший компроміс дівчатам та їхнім мамам в ефірі шоу «Як вийти заміж» 2019 допоможе неповторна Ольга Сумська – Народна артистка України і мама двох прекрасних доньок.

Учасниці пост-шоу «Як вийти заміж» 10.05.2019 цього тижня познайомили Нікіту Добриніна зі своїми сім'ями. Даша більше за інших була рада впустити холостяка до свого світу, показати, які веселі і сучасні в неї батьки і як затишно в їхньому будинку. Мама Тетяна так хотіла підтримати дочку і допомогти їй, що замість неї зізналася Нікіті: Даша по вуха закохана! Тільки ця інформація мало не коштувала героїні троянди. У 9 випуску «Як вийти заміж» 9 досвідчена мама Ольга Сумська порадить, як і чому варто приховувати від родини подробиці стосунків із чоловіком.

У Лілі з її мамою Оксаною інші проблеми. Замість того, щоб сватати учасницю пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 Нікіті Добриніну, родичі звалили на нього цілу купу Ліліних недоліків. До того ж жартували над дівчиною так уїдливо, що холостяку захотілося її захистити. Ліля заспокоїла експертів – у її родині так прийнято і вона зовсім не ображається. Тоді чому героїня ніколи не говорить мамі і сестрі слова любові? Розбереться психолог-сексолог Наталя Єжова.

Дивись пост-шоу «Як вийти заміж» 9 випуск онлайн і дізнайся, чому сім'я Марини може бути винна в тому, що вона покинула проект? І відповідь на найбільш інтригуюче запитання тижня: звідки у 18-річної дівчини з'явилися гроші на відкриття модельного агентства?

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись пост-шоу «Як вийти заміж» 2019 випуск 8.

Дивитися онлайн шоу Холостяк 2019 – випуск 10 від 10 травня.