Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Зважся!

Сезон 1
12+

Зважся! – ток-шоу СТБ, у якому єксважковаговики розповідають свої історії схуднення, а експерти діляться унікальними лайфхаками по боротьбі із зайвою вагою.

Зважся!

Зважся! – ток-шоу СТБ, у якому єксважковаговики розповідають свої історії схуднення, а експерти діляться унікальними лайфхаками по боротьбі із зайвою вагою.


Нова місія СТБ: допомогти глядачам досягнути стрункого тіла

Для цього телеканал запустив в ефір цілих два шоу про схуднення! 29 серпня 2019 стартував довгоочікуваний хіт телеканалу СТБ – проєкт «Зважені та щасливі» 9 сезон. Цієї осені він порадує глядача новою ведучою – успішним фітнес-тренером Анітою Луценко та зірковим тренером – мрією мільйонів дівчат, успішним продюсером Іраклі Макацарія. Також проєкт ставить перед собою додаткову мету. Учасники не тільки повинні скинути зайві кілограми, але й спробувати знайти серед інших конкурсантів свою другу половинку.

На 31 серпня 2019 намічена прем'єра нового ток-шоу «Зважся!», у якому ведуча Аніта Луценко і експерти будуть ділитися секретами про схуднення, корисними вправами, порадами про харчування та різними лайфхаками. Крім того, вони дізнаються, чим живуть і як зараз скидають вагу колишні учасники «Зважені та щасливі». У студії шоу «Зважся!» глядач зможе простежити шлях до ідеального тіла кожного героя і почути поради професіоналів про те, як ефективно худнути без шкоди для здоров'я.


Професійні експерти ток-шоу «Зважся!»


Похід до хорошого дієтолога, психолога або фітнес-тренера - недешеве задоволення, яке до того ж займає багато часу. У ток-шоу «Зважся!» глядач зможе отримати професійні поради з правильного харчування, тренувань у домашніх умовах і зняття психологічних бар'єрів, які заважають досягнути тіла мрії.

Отже, хто ж став експертами ток-шоу «Зважся!»? 

  • Дієтолог із 30-річним стажем Світлана Фус розповість глядачам про найчастіші помилки в харчуванні, міфи про дієти, які давно пора розвінчати, та про правильний баланс у раціоні харчування.

  • Психоаналітик, фахівець в області прикладного психоаналізу Анна Кушнерук поділиться порадами, які допоможуть відмовитися від зайвого шматка торта на ніч, розповість про те, як ніколи не втрачати мотивацію та не переставати працювати над собою.

  • Тренери Марина Боржомська та Іраклі Макацарія порадять глядачам прості й ефективні вправи, які можна виконувати вдома, і розкажуть про найпоширеніші помилки новачків у спорті. 


Теми ток-шоу «Зважся!» та прогрес учасників

Експерти щоу «Зважся!» будуть дистанційно допомагати учасникам боротися із зайвою вагою. Тренери Іраклі Макацарія і Марина Боржемська в телефонному режимі будуть давати рекомендації своїм підопічним, а дієтолог Світлана Фус і психолог Анна Кушнерук проведуть індивідуальні консультації.

Складність такого скидання ваги в тому, що відповідальність за результат повністю лягає на героїв. Ніхто не буде змушувати йти в тренажерний зал або готувати спеціальну дієтичну їжу. Сила волі і самодисципліна - єдині помічники учасників, і від цього їхній прогрес буде викликати, мабуть, ще більше захоплення.

У ток-шоу «Зважся!» експерти даватимуть оцінку проміжного результату підопічних і рекомендації про те, як досягти бажаної мети.


Дата виходу в ефір ток-шоу «Зважся!»

Нове шоу «Зважся!» стартує 31 серпня в 14:00 на телеканалі СТБ! Усі випуски ток-шоу «Зважся!» будуть доступні на сайті «Телепортал» відразу після виходу в ефір!