Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Хто винен, що я товста?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн нове шоу з героями проєкту СТБ «Зважені та щасливі» 9 сезон – «Зважся!» 1 сезон 1 випуск від 31.08.2019.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Катерина Лук'яшко – як склалося життя учасниці?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>«Хто винен, що я товста?» – тема прем'єрного ефіру від 31.08.2019 ток-шоу «Зважся!». Таке питання ставить собі 25-річна Катерина Лук'яшко. Дівчина подала заявку в проєкт, бо почала відчувати проблеми зі здоров'ям через надмірну вагу. У Каті періодично болить серце та німіють кінцівки. Довгий час дівчина не помічала цього, адже її фігура подобалася колишньому хлопцеві. Після їхнього розлучення дівчина нарешті усвідомила – важити 127 кг для неї занадто.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>У ток-шоу «Зважся!» Катерина проаналізує, чому учасники «Зважені та щасливі» 9 сезону вигнали її найпершою, та розповість, як склалося її життя поза проєктом. Сьогодні ви дізнаєтеся:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>чи змогла Катерина схуднути за допомогою тренерки Марини Боржемської?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>як дотримувалася настанов щодо харчування дієтолога Світлани Фус?</span></li><li style="text-align: justify;"><span>що змушує її підтримувати стосунки з колишнім хлопцем Ігорем, який підштовхує дівчину повнішати?</span></li></ul><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Поради експертів щодо схуднення в 1 випуску ток-шоу «Зважся!»</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Самодисципліна та контроль власної поведінки – дві речі, яких зазвичай не вистачає, щоб нарешті схуднути. У студії шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1">«Зважся!» 2019</a> експерти поділяться лайфхаками та власним досвідом, щоб вирішити проблеми тих, хто хоче позбутися зайвої ваги:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>відома українська співачка Альоша розповість, як попри щільний графік і піклування про двох дітей, позбулася 18 кг за три місяці;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>психолог Анна Кушнерук поділиться методом, як припинити відкладати тренування та початок дієти на понеділок/наступний місяць/початок відпустки;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>дієтолог Світлана Фус розповість загальне меню, якого слід дотримуватися, щоб почати худнути.</span></li></ul><p style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн ток-шоу з героями проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон – «Зважся!» 1 випуск 1 сезону, ефір від 31.08.2019 на сайті Телепортал.</span></p>

Хто винен, що я товста?

Всі випуски | Сезон 1

Хто винен, що я товста?

Дивіться онлайн нове шоу з героями проєкту СТБ «Зважені та щасливі» 9 сезон – «Зважся!» 1 сезон 1 випуск від 31.08.2019.

 

Катерина Лук'яшко – як склалося життя учасниці?

«Хто винен, що я товста?» – тема прем'єрного ефіру від 31.08.2019 ток-шоу «Зважся!». Таке питання ставить собі 25-річна Катерина Лук'яшко. Дівчина подала заявку в проєкт, бо почала відчувати проблеми зі здоров'ям через надмірну вагу. У Каті періодично болить серце та німіють кінцівки. Довгий час дівчина не помічала цього, адже її фігура подобалася колишньому хлопцеві. Після їхнього розлучення дівчина нарешті усвідомила – важити 127 кг для неї занадто.

У ток-шоу «Зважся!» Катерина проаналізує, чому учасники «Зважені та щасливі» 9 сезону вигнали її найпершою, та розповість, як склалося її життя поза проєктом. Сьогодні ви дізнаєтеся:

  • чи змогла Катерина схуднути за допомогою тренерки Марини Боржемської?
  • як дотримувалася настанов щодо харчування дієтолога Світлани Фус?
  • що змушує її підтримувати стосунки з колишнім хлопцем Ігорем, який підштовхує дівчину повнішати?

 

Поради експертів щодо схуднення в 1 випуску ток-шоу «Зважся!»

Самодисципліна та контроль власної поведінки – дві речі, яких зазвичай не вистачає, щоб нарешті схуднути. У студії шоу «Зважся!» 2019 експерти поділяться лайфхаками та власним досвідом, щоб вирішити проблеми тих, хто хоче позбутися зайвої ваги:

  • відома українська співачка Альоша розповість, як попри щільний графік і піклування про двох дітей, позбулася 18 кг за три місяці;
  • психолог Анна Кушнерук поділиться методом, як припинити відкладати тренування та початок дієти на понеділок/наступний місяць/початок відпустки;
  • дієтолог Світлана Фус розповість загальне меню, якого слід дотримуватися, щоб почати худнути.

Дивіться онлайн ток-шоу з героями проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон – «Зважся!» 1 випуск 1 сезону, ефір від 31.08.2019 на сайті Телепортал.