Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чоловіче ожиріння: основні причини і способи боротьби
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Як підтримувати себе у формі чоловікові? Дізнайтеся в шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1">«Зважся!» 1 сезон</a> 11 випуск від 09.11.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Схуднення вважається переважно жіночою «фішкою». Прекрасна половина людства частіше морить себе сумнівними дієтами і починає бігати «з понеділка». Однак чоловіки стикаються з проблемою зайвої ваги так само часто, як і жінки, просто вони рідше комплексують через це. Суспільство куди більш вимогливе до зовнішнього вигляду жінок, через що у них з'являються установки, що худорлявість – це необхідний елемент у житті успішної людини з красивої картинки в соцмережах.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 11 випуску шоу «Зважся!» експерти звернули увагу на основні причини ожиріння у чоловіків</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Як боротися із зайвою вагою, якщо ти – батько-одинак, у якого зовсім немає часу на себе? Співак Сергій Пархоменко поділився своїм досвідом. Як він примудряється працювати, виховувати двох дітей і при цьому залишатися в прекрасній фізичній формі? Дізнайтеся секрети стрункості від Серьоги в шоу «Зважся!» 09.11.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Учасник шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> Руслан опинився в схожій ситуації</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Понад рік тому в родині Руслана сталася трагедія – у нього померла дружина. Чоловік залишився один із двома дітьми на руках. У нього зовсім не було часу на те, щоб займатися собою. Руслан почав набирати вагу ще за життя жінки. Тоді проблема була в банальній ліні. Після того, як коханої не стало, ситуація погіршилася. Згодом чоловік зрозумів, що він ризикує залишити своїх дітей сиротами. У 11 випуску шоу «Зважся!» Руслан розповідає про складнощі, з якими він зіткнувся в ролі батька-одинака з ожирінням. Зайва вага почала відбиватися на здоров'ї, але ж для виховання підростаючого покоління йому потрібні сили...</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Як змінилося життя Руслана після участі в проєкті «Зважені та щасливі»? Чи продовжує він нелегкий шлях до схуднення заради своїх дітей? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Зважся!» 1 сезон 11 випуск від 09.11.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1/vypusk-10">«Зважся!» 1 сезон 10 випуск.</a></span></p>

Чоловіче ожиріння: основні причини і способи боротьби

Всі випуски | Сезон 1

Чоловіче ожиріння: основні причини і способи боротьби

Як підтримувати себе у формі чоловікові? Дізнайтеся в шоу «Зважся!» 1 сезон 11 випуск від 09.11.2019!

Схуднення вважається переважно жіночою «фішкою». Прекрасна половина людства частіше морить себе сумнівними дієтами і починає бігати «з понеділка». Однак чоловіки стикаються з проблемою зайвої ваги так само часто, як і жінки, просто вони рідше комплексують через це. Суспільство куди більш вимогливе до зовнішнього вигляду жінок, через що у них з'являються установки, що худорлявість – це необхідний елемент у житті успішної людини з красивої картинки в соцмережах.

 

У 11 випуску шоу «Зважся!» експерти звернули увагу на основні причини ожиріння у чоловіків

Як боротися із зайвою вагою, якщо ти – батько-одинак, у якого зовсім немає часу на себе? Співак Сергій Пархоменко поділився своїм досвідом. Як він примудряється працювати, виховувати двох дітей і при цьому залишатися в прекрасній фізичній формі? Дізнайтеся секрети стрункості від Серьоги в шоу «Зважся!» 09.11.2019.

 

Учасник шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон Руслан опинився в схожій ситуації

Понад рік тому в родині Руслана сталася трагедія – у нього померла дружина. Чоловік залишився один із двома дітьми на руках. У нього зовсім не було часу на те, щоб займатися собою. Руслан почав набирати вагу ще за життя жінки. Тоді проблема була в банальній ліні. Після того, як коханої не стало, ситуація погіршилася. Згодом чоловік зрозумів, що він ризикує залишити своїх дітей сиротами. У 11 випуску шоу «Зважся!» Руслан розповідає про складнощі, з якими він зіткнувся в ролі батька-одинака з ожирінням. Зайва вага почала відбиватися на здоров'ї, але ж для виховання підростаючого покоління йому потрібні сили...

Як змінилося життя Руслана після участі в проєкті «Зважені та щасливі»? Чи продовжує він нелегкий шлях до схуднення заради своїх дітей? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Зважся!» 1 сезон 11 випуск від 09.11.2019!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Зважся!» 1 сезон 10 випуск.