Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як не стати жертвою великого спорту?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся проєкт про схуднення <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1">«Зважся!» 1 сезон</a> 12 випуск від 16.11.2019, в якому розмова піде про спорт як про причину травм і подальшого набору ваги.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Анна Богачова і Анна Різатдінова: що об’єднує двох спортсменок?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Анна Богачова – колишня спортсменка. Довгий час дівчина займалася паверліфтингом і могла підняти вагу, що перевищує її власну. Але важка травма поставила хрест на її спортивній кар’єрі, після чого Анна значно набрала вагу. В проєкт «Зважені та щасливі» 9 сезон вона прийшла, щоб повернути форму та налагодити особисте життя. В студії «Зважся!» 2019 22-річна Анна розповість про свого партнера Миколу Ворошнова. Як складаються стосунки пари після проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон? Дізнаєтеся просто зараз на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Анна Різатдінова народилася в родині спортсменів і все життя присвятила гімнастиці. Вона витримувала важкі фізичні та моральні навантаження, щоб стати олімпійською чемпіонкою. У студії проєкту «Зважся!» 2019 вона розповість про те, як боролася з собою, щоб не набрати вагу під час тренувань.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Поради експертів і зіркових гостей в студії «Зважся!» 1 сезон</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Тренер проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон Іраклі Макацарія і дієтолог <a href="https://teleportal.ua/person/svitlana-fus">Світлана Фус</a> розкажуть про види спортивного харчування та протеїн: кому варто приймати подібні добавки? Дивіться у ток-шоу «Зважся!» 12 випуск просто зараз.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Також дієтолог розповість, як правильно розрахувати необхідну кількість добового білка в залежності від маси тіла. Психолог <a href="https://teleportal.ua/person/anna-kushneruk">Анна Кушнерук</a> поділиться порадами з молодими батьками: як вибрати правильний вид спорту для своєї дитини? І чи варто змушувати її займатися важкими фізичними навантаженнями, якщо вона цього не хоче?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Учасниця 6-го сезону «Зважені та щасливі» Христина Головченко прийде в студію, щоб розповісти про своє життя після проєкту. Чи змогла дівчина впоратися з наслідками насильства в дитинстві? Дивіться просто зараз в програмі «Зважся!» 1 сезон 12 випуск від 16.11.2019.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1/vypusk-11">«Зважся!» 1 сезон 11 випуск</a>.</span></p>

Як не стати жертвою великого спорту?

Всі випуски | Сезон 1

Як не стати жертвою великого спорту?

Ви дивитеся проєкт про схуднення «Зважся!» 1 сезон 12 випуск від 16.11.2019, в якому розмова піде про спорт як про причину травм і подальшого набору ваги.

 

Анна Богачова і Анна Різатдінова: що об’єднує двох спортсменок?

Анна Богачова – колишня спортсменка. Довгий час дівчина займалася паверліфтингом і могла підняти вагу, що перевищує її власну. Але важка травма поставила хрест на її спортивній кар’єрі, після чого Анна значно набрала вагу. В проєкт «Зважені та щасливі» 9 сезон вона прийшла, щоб повернути форму та налагодити особисте життя. В студії «Зважся!» 2019 22-річна Анна розповість про свого партнера Миколу Ворошнова. Як складаються стосунки пари після проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон? Дізнаєтеся просто зараз на Телепорталі.

Анна Різатдінова народилася в родині спортсменів і все життя присвятила гімнастиці. Вона витримувала важкі фізичні та моральні навантаження, щоб стати олімпійською чемпіонкою. У студії проєкту «Зважся!» 2019 вона розповість про те, як боролася з собою, щоб не набрати вагу під час тренувань.

 

Поради експертів і зіркових гостей в студії «Зважся!» 1 сезон

Тренер проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон Іраклі Макацарія і дієтолог Світлана Фус розкажуть про види спортивного харчування та протеїн: кому варто приймати подібні добавки? Дивіться у ток-шоу «Зважся!» 12 випуск просто зараз.

Також дієтолог розповість, як правильно розрахувати необхідну кількість добового білка в залежності від маси тіла. Психолог Анна Кушнерук поділиться порадами з молодими батьками: як вибрати правильний вид спорту для своєї дитини? І чи варто змушувати її займатися важкими фізичними навантаженнями, якщо вона цього не хоче?

Учасниця 6-го сезону «Зважені та щасливі» Христина Головченко прийде в студію, щоб розповісти про своє життя після проєкту. Чи змогла дівчина впоратися з наслідками насильства в дитинстві? Дивіться просто зараз в програмі «Зважся!» 1 сезон 12 випуск від 16.11.2019.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважся!» 1 сезон 11 випуск.