Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вік схудненню не перешкода!
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Наскільки сильно вік впливає на процес схуднення? Відповідь на це запитання ви дізнаєтеся в ток-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1">«Зважся!» 1 сезон</a> 14 випуск від 30.11.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Як склалося життя оперної діви після проєкту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a>?</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Олена Гребенюк або, як назвали її на проєкті, Сірий кардинал, прийшла на «Зважені та щасливі» 9 сезон для того, щоб подати приклад своїй доньці. 10-річна Ліза теж має зайву вагу, й Олена хоче мотивувати дівчинку зайнятися собою. У студії 14-го випуску «Зважся!» оперна діва розповість про своє життя після проєкту, та чи вдалося їй досягти своєї головної мети – стати прикладом для дитини. У студію прийде й сама Ліза та розповість про перші враження від мами після «Зважені та щасливі» 9 сезон, і як участь Олени в програмі змінила життя всієї їхньої родини.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Про те, як важко бути артистом і водночас тримати себе в формі, знає зірка серіалу «Кріпосна» Ольга Сумська. Актриса прийде в студію ток-шоу «Зважся!» 2019, щоб поділитися секретами своєї молодості. Як Ользі вдається займатися спортом і правильно харчуватися в жорсткому робочому графіку? І чому Ольга Сумська зважилася на відверту фотосесію в 50 років?</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Експертна думка: монодієти, клімакс і насіння</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Психолог <a href="https://teleportal.ua/person/anna-kushneruk">Анна Кушнерук</a> розповість про те, чому важливо вміти захоплюватися красою інших людей, але водночас не порівнювати себе з ними. А дієтолог <a href="https://teleportal.ua/person/svitlana-fus">Світлана Фус</a> у студії «Зважся!» 14 випуск розповість усе про шкоду насіння – чому улюблені ласощі українців небезпечні для здоров’я? Також Світлана розвіє міф про монодієту: чим небезпечний такий популярний спосіб швидко скинути вагу?</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Експерти ток-шоу «Зважся!» 2019 розкажуть глядачам про вплив клімаксу на набір ваги в жінок. Що робити зі своїм тілом після 40 років та як залишатися привабливою? Дивіться просто зараз в проєкті «Зважся!» 1 сезон 14 випуск від 30.11.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1/vypusk-13">«Зважся!» 1 сезон 13 випуск</a>.</span></p>

Вік схудненню не перешкода!

Всі випуски | Сезон 1

Вік схудненню не перешкода!


Наскільки сильно вік впливає на процес схуднення? Відповідь на це запитання ви дізнаєтеся в ток-шоу «Зважся!» 1 сезон 14 випуск від 30.11.2019 на Телепорталі.

 

Як склалося життя оперної діви після проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон?

Олена Гребенюк або, як назвали її на проєкті, Сірий кардинал, прийшла на «Зважені та щасливі» 9 сезон для того, щоб подати приклад своїй доньці. 10-річна Ліза теж має зайву вагу, й Олена хоче мотивувати дівчинку зайнятися собою. У студії 14-го випуску «Зважся!» оперна діва розповість про своє життя після проєкту, та чи вдалося їй досягти своєї головної мети – стати прикладом для дитини. У студію прийде й сама Ліза та розповість про перші враження від мами після «Зважені та щасливі» 9 сезон, і як участь Олени в програмі змінила життя всієї їхньої родини.

Про те, як важко бути артистом і водночас тримати себе в формі, знає зірка серіалу «Кріпосна» Ольга Сумська. Актриса прийде в студію ток-шоу «Зважся!» 2019, щоб поділитися секретами своєї молодості. Як Ользі вдається займатися спортом і правильно харчуватися в жорсткому робочому графіку? І чому Ольга Сумська зважилася на відверту фотосесію в 50 років?

 

Експертна думка: монодієти, клімакс і насіння

Психолог Анна Кушнерук розповість про те, чому важливо вміти захоплюватися красою інших людей, але водночас не порівнювати себе з ними. А дієтолог Світлана Фус у студії «Зважся!» 14 випуск розповість усе про шкоду насіння – чому улюблені ласощі українців небезпечні для здоров’я? Також Світлана розвіє міф про монодієту: чим небезпечний такий популярний спосіб швидко скинути вагу?

Експерти ток-шоу «Зважся!» 2019 розкажуть глядачам про вплив клімаксу на набір ваги в жінок. Що робити зі своїм тілом після 40 років та як залишатися привабливою? Дивіться просто зараз в проєкті «Зважся!» 1 сезон 14 випуск від 30.11.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважся!» 1 сезон 13 випуск.