Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як почати все заново після великого провалу?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Найкращі експерти зі схуднення в студії ток-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1">«Зважся!» 1 сезон</a> 15 випуск від 07.12.2019 розкажуть, як долати  невдачі та знаходити в собі сили боротися далі.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Микола Ворошнов: зайва вага як наслідок ПТСР</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Микола Ворошнов бере участь в проєкті «Зважені та щасливі» вже вдруге. Після перемоги в першому сезоні Микола повернувся до великого спорту, але в 2014 році поїхав до АТО. Через величезний стрес і неправильне харчування в зоні бойових дій Микола знову набрав вагу. У <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">9 сезоні «Зважені та щасливі»</a> Коля поставив за мету повернутися до колишньої форми, щоб нарешті завести сім’ю.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>У 15-му випуску програми «Зважся!» 2019 Микола розповість про хейт в інтернеті через його повернення в проєкт «Зважені та щасливі» 9 сезон. Глядачі переконані, що Коля бреше про причини повторного набору ваги, бо вважають, що на війні можна тільки схуднути. Запрошений експерт, психіатр Тіна Берадзе, і психолог <a href="https://teleportal.ua/person/anna-kushneruk">Анна Кушнерук</a> спробують розібратися, чому Коля знову погладшав і як посттравматичний розлад міг на це вплинути.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Зірковий гість студії – El Кравчук</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Співак El Кравчук в 90-х був секс-символом української сцени. Але на піку своєї популярності артист пішов із естради на довгих 18 років. У студії ток-шоу «Зважся!» 2019 він розповість про повернення на сцену та перехід на палео дієту. Дієтолог <a href="https://teleportal.ua/person/svitlana-fus">Світлана Фус</a> висловить свою думку про новомодний спосіб харчування та його користь і шкоду для організма людини.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Також ви дізнаєтеся, як зараз живе Євгенія Старікова – учасниця першого сезону «Зважені та щасливі». Вона розповість про стосунки з Колею Ворошновим і її реакцію на його повторну участь у проєкті. До студії проєкту «Зважся!» 1 сезон прийде Анна Богачова та відверто відповість на запитання про її почуття до Миколи. Щоб почути про долю героїв проєкту «Зважені та щасливі», дивіться ток-шоу «Зважся!» 1 сезон 15 випуск від 07.12.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1/vypusk-14">«Зважся!» 1 сезон 14 випуск</a>.</span></p>

Як почати все заново після великого провалу?

Всі випуски | Сезон 1

Як почати все заново після великого провалу?

Найкращі експерти зі схуднення в студії ток-шоу «Зважся!» 1 сезон 15 випуск від 07.12.2019 розкажуть, як долати  невдачі та знаходити в собі сили боротися далі.

 

Микола Ворошнов: зайва вага як наслідок ПТСР

Микола Ворошнов бере участь в проєкті «Зважені та щасливі» вже вдруге. Після перемоги в першому сезоні Микола повернувся до великого спорту, але в 2014 році поїхав до АТО. Через величезний стрес і неправильне харчування в зоні бойових дій Микола знову набрав вагу. У 9 сезоні «Зважені та щасливі» Коля поставив за мету повернутися до колишньої форми, щоб нарешті завести сім’ю.

У 15-му випуску програми «Зважся!» 2019 Микола розповість про хейт в інтернеті через його повернення в проєкт «Зважені та щасливі» 9 сезон. Глядачі переконані, що Коля бреше про причини повторного набору ваги, бо вважають, що на війні можна тільки схуднути. Запрошений експерт, психіатр Тіна Берадзе, і психолог Анна Кушнерук спробують розібратися, чому Коля знову погладшав і як посттравматичний розлад міг на це вплинути.

 

Зірковий гість студії – El Кравчук

Співак El Кравчук в 90-х був секс-символом української сцени. Але на піку своєї популярності артист пішов із естради на довгих 18 років. У студії ток-шоу «Зважся!» 2019 він розповість про повернення на сцену та перехід на палео дієту. Дієтолог Світлана Фус висловить свою думку про новомодний спосіб харчування та його користь і шкоду для організма людини.

Також ви дізнаєтеся, як зараз живе Євгенія Старікова – учасниця першого сезону «Зважені та щасливі». Вона розповість про стосунки з Колею Ворошновим і її реакцію на його повторну участь у проєкті. До студії проєкту «Зважся!» 1 сезон прийде Анна Богачова та відверто відповість на запитання про її почуття до Миколи. Щоб почути про долю героїв проєкту «Зважені та щасливі», дивіться ток-шоу «Зважся!» 1 сезон 15 випуск від 07.12.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважся!» 1 сезон 14 випуск.