Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Наскільки підтримка сім’ї важлива під час схуднення?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся ток-шоу про схуднення <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1">«Зважся!» 1 сезон</a> 8 випуск від 19.10.2019.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Люди, які проводять своє життя в маленьких селищах, як правило, харчуються важкою та жирною їжею. Вареники, свинина, смажені котлети – усе це стандартний раціон середньостатистичного українського селянина. Але якщо частина людей особливо не набирає вагу на такому меню, то ось деякі починають переходити за межі 100 кілограмів.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Як перестати дотримуватися традицій своєї сім’ї та почати вести здоровий спосіб життя, ви дізнаєтеся в проєкті «Зважся!» 8 випуск від 19.10.2019.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Микола Крицький і його життя після проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Саме в такій атмосфері домашніх пиріжків виріс учасник проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон Микола Крицький. У дитинстві Коля так добре їв, що вже в 7 класі важив 100 кілограмів. Через що постійно піддавався глузуванням з боку однолітків, а згодом так і не зміг побудувати стосунки. У 9 сезон «Зважені та щасливі» чоловік прийшов з вагою 223 кілограм, і був сповнений рішучості позбутися від них. Але лінь і жалість до себе не дали йому цього зробити – на восьмому тижні Микола Крицький залишив проєкт.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>У ток-шоу «Зважся!» 8 випуску від 19.10.2019 ви дізнаєтеся, чи зміг учасник скинути вагу на домашньому схудненні, та як сім’я вплинула на ожиріння Миколи.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Що робити, якщо сім’я не підтримує ваш спосіб життя?</span></strong></p><p style="text-align: justify;"><span>Психолог проєкту «Зважся!» 2019 <a href="https://teleportal.ua/person/anna-kushneruk">Анна Кушнерук</a> розповість про те, як підтримка рідних людей впливає на фізичне здоров’я членів сім’ї та їх схуднення. А <a href="https://teleportal.ua/person/svitlana-fus">Світлана Фус</a> поділиться корисною інформацією для гурманів: як зробити українську національну кухню корисною та дієтичною?</span></p><p style="text-align: justify;"><span>На прикладі учасниці 4-го сезону проєкту «Зважені та щасливі» Іванки Марчук, ви побачите, як важкий розрив впливає на набір ваги, а співачка Даша Астаф’єва розповість про свій суворий розклад. Як артистці вдається зберігати ідеальні форми в такому щільному графіку? Дивіться у ток-шоу «Зважся!» 1 сезон 8 випуск від 19.10.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/zvazhsya/sezon-1/vypusk-7">«Зважся!» 1 сезон 7 випуск</a>.</span></p>

Наскільки підтримка сім’ї важлива під час схуднення?

Всі випуски | Сезон 1

Наскільки підтримка сім’ї важлива під час схуднення?


Ви дивитеся ток-шоу про схуднення «Зважся!» 1 сезон 8 випуск від 19.10.2019.

Люди, які проводять своє життя в маленьких селищах, як правило, харчуються важкою та жирною їжею. Вареники, свинина, смажені котлети – усе це стандартний раціон середньостатистичного українського селянина. Але якщо частина людей особливо не набирає вагу на такому меню, то ось деякі починають переходити за межі 100 кілограмів.

Як перестати дотримуватися традицій своєї сім’ї та почати вести здоровий спосіб життя, ви дізнаєтеся в проєкті «Зважся!» 8 випуск від 19.10.2019.

 

Микола Крицький і його життя після проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон

Саме в такій атмосфері домашніх пиріжків виріс учасник проєкту «Зважені та щасливі» 9 сезон Микола Крицький. У дитинстві Коля так добре їв, що вже в 7 класі важив 100 кілограмів. Через що постійно піддавався глузуванням з боку однолітків, а згодом так і не зміг побудувати стосунки. У 9 сезон «Зважені та щасливі» чоловік прийшов з вагою 223 кілограм, і був сповнений рішучості позбутися від них. Але лінь і жалість до себе не дали йому цього зробити – на восьмому тижні Микола Крицький залишив проєкт.

У ток-шоу «Зважся!» 8 випуску від 19.10.2019 ви дізнаєтеся, чи зміг учасник скинути вагу на домашньому схудненні, та як сім’я вплинула на ожиріння Миколи.

 

Що робити, якщо сім’я не підтримує ваш спосіб життя?

Психолог проєкту «Зважся!» 2019 Анна Кушнерук розповість про те, як підтримка рідних людей впливає на фізичне здоров’я членів сім’ї та їх схуднення. А Світлана Фус поділиться корисною інформацією для гурманів: як зробити українську національну кухню корисною та дієтичною?

На прикладі учасниці 4-го сезону проєкту «Зважені та щасливі» Іванки Марчук, ви побачите, як важкий розрив впливає на набір ваги, а співачка Даша Астаф’єва розповість про свій суворий розклад. Як артистці вдається зберігати ідеальні форми в такому щільному графіку? Дивіться у ток-шоу «Зважся!» 1 сезон 8 випуск від 19.10.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважся!» 1 сезон 7 випуск.