Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батько вкрав 5-річного сина в колишньої дружини
<p><strong>Батько без попереджень і обговорень вкрав 5-річного сина у своєї колишньої. Жінка два роки веде безрезультатні пошуки та ходить до поліції, як на роботу. Говорити про дитину не здатна без сліз. Чи змогли журналісти Один за всіх їй допомогти?</strong></p><p>У гостро-соціальному проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12" target="_blank">Один за всіх 12 сезон</a> випуск 9 від 28.10.2018 мама Олена Вороніна розповіла, як її колишній цивільний чоловік вкрав їхнього спільного сина Ростислава. Жінка ледь стримувалася від сліз, будь-які згадки хлопчика приносили їй біль. На обличчі в героїні – мука. Одного разу вона відпустила сина здати аналізи в поліклініці з татом. Олег Павленко – батько хлопчика – подзвонив увечері того самого дня й повідомив, що прийняв рішення забрати Ростика.</p><p>Мільйон візитів до правоохоронних органів, довгі суди та апеляції – усе це було пережито, щоб отримати рішення Феміди, що маленький Ростик повинен залишитися з Оленою Вороніною – героїнею шоу СТБ Один за всіх 9 випуск.</p><p><strong>Але хлопчика мати так і не побачила...</strong></p><p>Дивись Один за всіх онлайн і дізнайся, як і де журналістам вдалося знайти дитину. Виявилося, що вона уже давно живе з іншою мамою – новою цивільною дружиною Олега Павленка. Олена впізнала жінку: саме через Катю, за словами героїні, зруйнувалися їхні стосунки із цивільним чоловіком. Також у студії Один за всіх випуск 9 біологічна мати Ростислава звинуватила Катю в тому, що вона налаштувала Олега забрати сина, тому що постійно скаржилася на його зовнішній вигляд і настрій. Але навіщо іншій жінці чужа дитина?</p><p>Дивись онлайн Один за всіх 12 сезон 9 випуск і дізнайся, що сказали у своє виправдання Олег і Катя? Чому вони вважають Олену поганою матір'ю та стверджують, що хлопчик сам не хотів повертатися до мами?</p><p>Екс-свекруха Олени Вороніної теж не залишилася сидіти осторонь – вона звинуватила героїню Один за всіх СТБ у тому, що остання погано шукала свого сина й навіть не звернулася до неї самої за інформацією.</p><p><strong>На чиєму боці була правда і з ким залишиться 5-річний Ростик?</strong></p><p><strong>Дивись онлайн Один за всіх 9 випуск від 28.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/1zavseh/sezon-12/vypusk-8" target="_blank"><strong>Один за всіх 8 випуск</strong></a><strong>.</strong></p>

Батько вкрав 5-річного сина в колишньої дружини

Всі випуски | Сезон 12

Батько вкрав 5-річного сина в колишньої дружини

Батько без попереджень і обговорень вкрав 5-річного сина у своєї колишньої. Жінка два роки веде безрезультатні пошуки та ходить до поліції, як на роботу. Говорити про дитину не здатна без сліз. Чи змогли журналісти Один за всіх їй допомогти?

У гостро-соціальному проекті Один за всіх 12 сезон випуск 9 від 28.10.2018 мама Олена Вороніна розповіла, як її колишній цивільний чоловік вкрав їхнього спільного сина Ростислава. Жінка ледь стримувалася від сліз, будь-які згадки хлопчика приносили їй біль. На обличчі в героїні – мука. Одного разу вона відпустила сина здати аналізи в поліклініці з татом. Олег Павленко – батько хлопчика – подзвонив увечері того самого дня й повідомив, що прийняв рішення забрати Ростика.

Мільйон візитів до правоохоронних органів, довгі суди та апеляції – усе це було пережито, щоб отримати рішення Феміди, що маленький Ростик повинен залишитися з Оленою Вороніною – героїнею шоу СТБ Один за всіх 9 випуск.

Але хлопчика мати так і не побачила...

Дивись Один за всіх онлайн і дізнайся, як і де журналістам вдалося знайти дитину. Виявилося, що вона уже давно живе з іншою мамою – новою цивільною дружиною Олега Павленка. Олена впізнала жінку: саме через Катю, за словами героїні, зруйнувалися їхні стосунки із цивільним чоловіком. Також у студії Один за всіх випуск 9 біологічна мати Ростислава звинуватила Катю в тому, що вона налаштувала Олега забрати сина, тому що постійно скаржилася на його зовнішній вигляд і настрій. Але навіщо іншій жінці чужа дитина?

Дивись онлайн Один за всіх 12 сезон 9 випуск і дізнайся, що сказали у своє виправдання Олег і Катя? Чому вони вважають Олену поганою матір'ю та стверджують, що хлопчик сам не хотів повертатися до мами?

Екс-свекруха Олени Вороніної теж не залишилася сидіти осторонь – вона звинуватила героїню Один за всіх СТБ у тому, що остання погано шукала свого сина й навіть не звернулася до неї самої за інформацією.

На чиєму боці була правда і з ким залишиться 5-річний Ростик?

Дивись онлайн Один за всіх 9 випуск від 28.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Один за всіх 8 випуск.